Grosseto Vinohrady
Francouzská 79/2
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě
pondělí: 11:30 – 23:00
úterý: 11:30 – 23:00
středa: 11:30 – 23:00
čtvrtek: 11:30 – 23:00
pátek: 11:30 – 23:00
sobota: 11:30 – 23:00
neděle: 11:30 – 23:00
Aktuální nabídka dle appky BeerSport
Pilsner Urquell
Staropramen 12
Staropramen Nealko
Recenze
Servis byl naprosto skvělý! hned vás doprovodí ke stolu, všechno ochotně vysvětlí, donesou a během celé návštěvy se zajímají o to, jestli je všechno v pořádku. Je vidět, že mají z hostů opravdu radost 🤍 Z jídel jsme vyzkoušeli rajčatovou polévku, carpaccio a salát s tuňákem. Všechno bylo výborné, jen salát jsme čekali trochu větší :) Jediné, co nás překvapilo, bylo, že v menu nejsou uvedené gramáže. Určitě se sem ale ještě vrátíme, chceme vyzkoušet jejich pizzu a mořské plody. A velké plus má i nádherná prosklená terasa, tam cítíte opravdu příjemně a komfortně.
Dnes jsme s prateli navstivili tuto restauraci. Pro me osobne to neni prvni navsteva v Grossetu, jejich restaurace mam opravdu moc rada a moc rada se vracim. Dnesni navsteva me ale bohuzel velmi zklamala. Rezervaci jsme vytvorili schvalne dostatecne dopredu, protoze jsme vedeli, ze v tomto obdobi bude rusno a bude hodne vanocnich vecirku a malo kde se najde na posledni chvili misto. Rezervaci jsme tvorili mesic dopredu pro 7 lidi a bylo to zcela bez problemu, ale dnes kdyz jsme prisli, misto pro nas nemeli, protoze prisla “rezervace, co mela byt, ale zaroven nakonec nemela byt a nakonec prisla…”. Obsluha byla mila, ale toto jsem opravdu nepochopila. Stoly nam po 10 minutach pobihani sesunuli k sobe a soupli nas do ulicky, kde jsme se mackali 4 u stolu pro 3, takze jsme se mlatili lokty a ten zazitek nebyl takovy, jak bychom si ho zcela predstavovali :(. Byl nam u prichodu sliben drink na ucet podniku, ktery jsme ovsem nikdo na konci nedostal a platili jsme zcela za vse. Tento zazitek me opravdu mrzi, Grosetto bylo dodnes moji srdcovkou. :(
Dámy a pánové. Špagety carbonara za téměř 300 korun? Co dostanete? Špagety bez chuti zalitý smetanou, ve který je cosi jako šunka na tenký plátky. Tuhle kejdu si dělám doma týden před výplatou, v “italský” restauraci je to skandál. V menu to zjistíte, to berem na sebe, protože jsme byli včerejší a šli na carbonara bez dívání. Měli jsme i pizzu, z tý jsem se 0:21 tak podělal, že sousedi vstávali z postelí a vítali ruský tanky. Skandál, hrůza, děs, nikdy víc. Styďte se. 710 Kč.
Chodim sem příležitostně už asi 25 let a zatím jsem byl pokaždé spokojený, tak snad to tak i zůstane.
Stylová italská restaurace, která působí luxusním dojmem, ceny má adekvátní. Skvělá obsluha, která nabízí pestrou stálou nabídku i aktuální speciality. Jídlo bylo vynikajicí. Prostředí příjemné, klidné s krásným výhledem na Sv. Ludmilu na náměstí Míru. Jednoznačně doporučuji.
Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.