Restaurace & Live Bar LEGENDA
Legerova 1820/39
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě
pondělí: 11:00 – 1:00
úterý: 11:00 – 2:00
středa: 11:00 – 2:00
čtvrtek: 11:00 – 3:00
pátek: 11:00 – 4:00
sobota: 11:00 – 4:00
neděle: 11:00 – 23:30
Aktuální nabídka dle appky BeerSport
Mustang 12 Hořký
Budvar 33
Budvar Tmavý ležák
Guinness Draught
Hoegaarden
Pivní burza
Aktuálně běží 6 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.
Zobrazit aukceRecenze
Velmi příjemné prostředí a obsluha. Doporučuji si dát místní stálici Kahuna - naprosto famózně chuťově vyvážený burger. Dostanete k němu nášup hranolků a skvělou tatarku. Tankové pivo a pivní speciály si také získaly u mě hvězdičky navíc. Celkově velmi příjemné a určitě sem znovu zavítáme.
Restauraci navštěvuji mnoho let. Rekonstrukci interiéru považuji za povedenou a změnu piva na Budvar jsem přivítal. Několik měsíců využíváme s kamarádem aplikaci staženou z internetu, která za poplatek 100 Kč měsíčně umožňuje při polední návštěvě dvou lidí současně, zaplatit pouze jedno hlavní jídlo. Využíváme ji často u minutek, které máme rádi. Úroveň servisu, prostředí a použité nádobí asi těžko najde konkurenci, protože fotky jídel které přidávám mají s využitím aplikace cenu 90-95 Kč, čemuž nemůže konkurovat ani zaměstnanecká kantyna. Personál je v pohodě u obou směn, jediný menší problém nastává, když je plně obsazená restaurace a ve dvou servirkách je to na hranici fyzických možnosti. Občas trochu "zaplave" kuchyně, ale jsou to výjimečné situace, kdy je naplněna kapacita restaurace. Druhý den přijde hostů polovina a vše je na stole během chvilky. Nikdy se nejednalo o čekání, které by nebylo v toleranci platící pro každou restauraci. A večerní posezení u vyborného piva na zahrádce v létě, nemá konkurenci.
Prostředí restaurace velmi krásné, obsluha milá. Ale jídlo katastrofa. Přítel měl poukaz na burger takže ten si moc nestěžoval ale mě byl přinesen řízek který byl oschlý, maso nedodělané - růžové, a minimálně dva dny staré maso. Vráceno, a naštěstí jsme tedy nic neplatili. Takže pro nás nemilá zkušenost, ale jinak moc děkuji obsluze za ochotu. Snad se kuchař/ka polepší.
Měli jsme zakoupený voucher na burger pro dva. V restauraci milá a ochotná obsluha. I když jsme přišli o 45 minut dřív, nebyl problém s usazením. Servis 100%. Jídlo výborné a design restaurace odpovídal tipu nabídky jídel.
Příjemná obsluha, výborné burgery (já měl Kahuna Burger a přítelkyně Butch Bacon Burger a moc jsme si pochutnali), byl jsem tu po delší době podruhé a určitě se opět rádi vrátíme 😇
Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.