Zpět na hospody
U Džbánu

U Džbánu

4.3 227 recenzí

V Horkách 1389/11
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 11:00 – 23:00

pondělí: 11:00 – 23:00
úterý: 11:00 – 23:00
středa: 11:00 – 23:00
čtvrtek: 11:00 – 23:00
pátek: 11:00 – 23:00
sobota: 11:00 – 23:00
neděle: 11:00 – 23:00

u-dzbanu.cz

+420601336580

U Džbánu

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Staropramen 11

Recenze

Ačkoliv samotné jídlo je chutné, jinak bych zde ani nebyl. Tak naslouchání klientským přáním, která byla dost přesně vysvětlena a která ve své podstatě byla primitivně jednoduchá , jsou ignorována. Jde-li o špatnou organizaci práce nebo jen o výjimečný případ spojený s obsluhou, to už do pozadí nevidím.

Hospoda na proti domu,kterou jsem objevil a dlouho kolem ní chodil než jsem zašel na pivo 🍻🍺 Jídlo super, obsluha super, hlavně mě baví že můžu chodit s pejskem... Můžu doporučit....🍺🍻🐕💋💋

Milé prostředí české restaurace. Jídla jsou skvělá, obsluha ochotná a ceny přívětivé. Místo k sezení se vždy najde.

Objednána česnečka přes Foodoru. Chuť nijak hrozná, pak ale přišlo překvapení - hnusný červ v polévce. Už jsem měla půlku snědenou, takže při představě, že jsem nějakého snědla okamžitě nevolnost a zkažený celý den. Úroveň čistoty a skladování potravin bude asi velmi špatná. Radím všem se restauraci vyhnout velkým obloukem.

Dnes jsme si dali salát s kuřecími stripsy za 155,- Kč. Bohužel jsme měli oběd objednaný s sebou, takže jsme až následně zjistili, co jsme si dali. Salát pomíjim, i když porce byla srovnatelná s množstvím ve školní jídelně pro první stupeň, ale nařezaný obalovaný řízek z Lidlu, který je typický svou barvou strouhanky a nezaměnitelnou pachutí nás skutečně rozladil. Jídlo neodpovídalo kvalitě restaurace, natož ceně.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

18 let už bylo?

Pro vstup na tyto stránky musíš být starší 18 let.