U Džbánu
V Horkách 1389/11
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě
pondělí: 11:00 – 23:00
úterý: 11:00 – 23:00
středa: 11:00 – 23:00
čtvrtek: 11:00 – 23:00
pátek: 11:00 – 23:00
sobota: 11:00 – 23:00
neděle: 11:00 – 23:00
Aktuální nabídka dle appky BeerSport
Staropramen 11
Recenze
Ačkoliv samotné jídlo je chutné, jinak bych zde ani nebyl. Tak naslouchání klientským přáním, která byla dost přesně vysvětlena a která ve své podstatě byla primitivně jednoduchá , jsou ignorována. Jde-li o špatnou organizaci práce nebo jen o výjimečný případ spojený s obsluhou, to už do pozadí nevidím.
Hospoda na proti domu,kterou jsem objevil a dlouho kolem ní chodil než jsem zašel na pivo 🍻🍺 Jídlo super, obsluha super, hlavně mě baví že můžu chodit s pejskem... Můžu doporučit....🍺🍻🐕💋💋
Milé prostředí české restaurace. Jídla jsou skvělá, obsluha ochotná a ceny přívětivé. Místo k sezení se vždy najde.
Objednána česnečka přes Foodoru. Chuť nijak hrozná, pak ale přišlo překvapení - hnusný červ v polévce. Už jsem měla půlku snědenou, takže při představě, že jsem nějakého snědla okamžitě nevolnost a zkažený celý den. Úroveň čistoty a skladování potravin bude asi velmi špatná. Radím všem se restauraci vyhnout velkým obloukem.
Dnes jsme si dali salát s kuřecími stripsy za 155,- Kč. Bohužel jsme měli oběd objednaný s sebou, takže jsme až následně zjistili, co jsme si dali. Salát pomíjim, i když porce byla srovnatelná s množstvím ve školní jídelně pro první stupeň, ale nařezaný obalovaný řízek z Lidlu, který je typický svou barvou strouhanky a nezaměnitelnou pachutí nás skutečně rozladil. Jídlo neodpovídalo kvalitě restaurace, natož ceně.
Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.