Yam Yam Vyšehrad
5. května 1670
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě
pondělí: 11:00 – 22:00
úterý: 11:00 – 22:00
středa: 11:00 – 22:00
čtvrtek: 11:00 – 22:00
pátek: 11:00 – 22:00
sobota: 11:00 – 22:00
neděle: 11:00 – 22:00
Recenze
Chodím ráda jednou za čas. Jídlo vždy dobré, nejradši mám udon nudle s kachnou. Prostředí příjemné, obsluha milá. Výhodou pro cestující MHD je blízkost stanice metra Vyšehrad.
Tady mi moc chutnalo. Navíc, nestává se často, že bych si objednal Kung pao bez cibule a ejhle, ona tam skutečně cibule nebyla! 🙂 Obsluha je moc milá a všímavá. Čepují Stellu.
Bylo to po prvĕ co jsme byli ba obědĕ v Yam Yam vo jsme se vrátili do Prahy. Já jsem si dala červenou curry a manžel Pad Thai. Jìdlo bylo vynikající uplně jak v Bangkoku! Obsluha od naṣ̌eho číṣ̌níka, Gabriela, byla přìjemná, ochotná a pozorná. Děkujeme moc! Budem brzy zpět!
Obsluha skvělá, bohužel to nezachrání, že jsem dostal v bum bo nam bo úplně studené (chlazené, ne vlažné) maso- jelikož jde běžně z pánve rovnou na talíř a na stůl, tak už jsem věděl, že je něco špatně. Po reklamaci mi přinesli nové, nebo spíš to samé z mikrovlné trouby, tentokrát byla zase vařící veškerá zelenina, která se normálně přidává čerstvá. Dostal jsem staré studené maso a místo nového mi to ohřáli v mikrovlnce.... za skoro 300,-Kč .... tleskám... Příšte už nikdy.
Chodila jsem tady pravidelně a většinou to bylo v pohodě. Pak jsem šla 29.11.2025 a již tam byl nový číšník. Agresivní, nechtěl nám vůbec vyjít vstříc a pak když jsme poprosili slušně, zda by nešlo se přesadit k jinému stolu, který zrovna byl volný, tak na nás úplně řval, že nám připravil tento a, že budeme sedět tam. Byl to silný šok se přiznám. U servisu to člověk nezažil, Nikdy jsem tohle v restauraci nezašila a je škoda, že dobré restaurace mají takový servis.
Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.