Zastávka Nižbor
K Nádraží 379
Nižbor
Zobrazit na mapě
pondělí: 10:00 – 22:00
úterý: 10:00 – 22:00
středa: 10:00 – 22:00
čtvrtek: 10:00 – 22:00
pátek: 10:00 – 22:00
sobota: 10:00 – 22:00
neděle: 10:00 – 22:00
Aktuální nabídka dle appky BeerSport
Bernard Jedenáctka
Bernard Desítka
Nefiltrovaná 10
Pivní burza
Aktuálně běží 5 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.
Zobrazit aukceRecenze
Moc hezké a útulné prostředí s naprosto skvělými servírkami 🤩 a ty vagony tomu jen dodávají to správné kouzlo 😊. Určitě se opět vrátíme.
Moc jsme si tady pochutnali - měli jsme smažený sýr - velmi dobrá křupavá krusta, sýr vůbec nevytékal👌🏼 - domácí steakové hranolky, které k němu byly, chutnaly též skvěle, stejně tak tatarka. V kombinaci s medem se jednalo o zajímavý kontrast, který nám moc chutnal! Dále jsme měli sekanou - též dobrý pokrm! A jako dezert buchtičky s krémem - tak ty byly ale🤤🤤!! Krém naprostá vanilková fantazie a domácí buchtičky mňam!! Co se týče prostředí, tak to je nádhera!! Panuje zde takový klid, ač je třeba zrovna plno!! Dobové prvky jsou dokonalé, projíždějící vláčky skvělá podívaná🥹!! Navíc okolí nabízí mnoho možností krásných míst, kam je možné se podívat! Obsluha moc milá🙂! My určitě doporučujeme, naše očekávání, kdy jsme se sem opravdu dlouhodobě těšili, se naplnila!! Budeme doporučovat dál! At se Vám I nadále daří, pane Hanáku a celý týme☺️! Určitě se někdy rádi vrátíme🥰! Děkujeme❤️!
Navštívili jsme Zastávku Nižbor a byli jsme opravdu nadšení! Restaurace na nás udělala skvělý dojem – příjemné prostředí, rychlá a milá obsluha. Jídlo bylo výborné, čerstvé a plné chuti. Všechno bylo v naprostém pořádku od začátku až do konce a cítili jsme se velmi spokojeni. Tuto restauraci mohu s jistotou doporučit každému, kdo hledá výborné jídlo a příjemnou atmosféru. Určitě se rádi vrátíme!
Tak tady to je povinná zastávka pro všechny šotouše. Vše zde má svůj smysl. Jídlo bylo výborné. Atmosféra skvělá. Co určitě doporučuji to je rezervace předem, jinak , pro obrovský zájem, není moc šance. Rozhodně se chystám příští rok objednat si ubytování ve vagónech. Tomáši Hanáku gratulace . Je to tady děláno srdcem.
Byli jsme tu v sobotu na večeři asi před měsícem. Určitě je vhodné mít rezervaci jako my.Bylo fakt plno, jídlo a atmosféra bylo na jedničku, jen obsluha byla celkem taková pomalejší ale zase milá. Takže celkový dojem byl moc příjemný
Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.