Zpět na hospody
Bar KLEC

Bar KLEC

3.9 535 recenzí

Milánská 311
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: Otevřeno 24 hodin

pondělí: Otevřeno 24 hodin
úterý: Otevřeno 24 hodin
středa: Otevřeno 24 hodin
čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
pátek: Otevřeno 24 hodin
sobota: Otevřeno 24 hodin
neděle: Otevřeno 24 hodin

+420274870041

Bar KLEC

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell

Višňová Pecka

Gambrinus Nepasterizovaná 10

Pivní burza

Aktuálně běží 47 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Velké plus - mají stále otevřeno. O jídle nemá cenu se ani bavit, atmosféra - prosklené akvárium a vy v něm, dost neosobní, ale to je věc názoru a chápu, že sem lidi nechodí, kvůli prostředí. Je to prostě nalévárna. Pivo celkem OK, ale co všechno přebije - OBSLUHA - TA JE OTŘESNÁ ! Snad podle ní napsal Cimrman svoji hru - Pořídil si hospodu, ale chodili mu tam lidi.

Skvělá obsluha, vynikající Plzeň a přijatelné ceny.

Za mně super, obsluha samé hezké ženy, a příjemné ženy...,pivo v nižší cenové relaci,velmi dobré hospodské sportovní vyžití (kulébr,šipky) a mraky sportu na několika televizích, včetně plátna,prostě sport hospoda,řekl bych taková, jaká má být...přijďte, buďte příjemní a pak nebudete zklamáni. Je tu fajn!... JO,dneska 12.2.2023, sem dal zase nějaký ublížený, zakomplexovaný človíček recenzi-nepravdivou!!!Dnes zde obsluhuje opravdu blondýna, ale milá a usměvavá...já bych se třeba na nějakého hulváta neusmíval...

Příjemný personál holky vždy stíhají, i když je narváno. Ideální na sledování sportovních akcí, velké plátno bez zasekávání 👍. Mohu jen doporučit .

Absolutní katastrofa, obsluha by okamžitě měla změnit povolání a jít dělat tam kam dle svého jednání k hostům patří, tak ponejlépe někam do skladu nebo na sociálku.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.