Zpět na hospody
Best Bowling

Best Bowling

3.9 644 recenzí

Řevnická 1
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

+420777115522

Best Bowling

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Staropramen 11

Staropramen Nefiltr

Staropramen Nealko

COOL grep

Pivní burza

Aktuálně běží 13 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Za mě asi nejhorší bowling v Praze.. - Boty byly pomalu bez podrážky, roztrhané tak, že se mi palec tlačil z boku boty ven - televize ukazující skóre jsou v takovém stavu, že na půlce z nich ani nelze přečíst skóre - po pár hodech se přestali vracet kuželky kompletní, nebo sami od sebe spadli, po dalších pár hodech se už nevracela žádná.. Po informování pána na recepci se s pohrdavým pohledem přemístil někam dozadu na 15 minut, zatímco nám dále běžel čas, který Nám nebyl nijak vrácen, ani posunut... Tohle se nestalo jen Nám a šlo vidět, jak jsou lidé na ostatních drahách z toho taky velice otráveni. Popravdě vůbec nerozumím tomu, jak se zde můžou hrat turnaje, když tam pomalu nic nefunguje. Příště si už radši sjedeme 10 minut do Manty na Řepy, tam to aspoň funguje, jak má a pracovníci se na Vas občas i usmějou.

Neochotná obsluha. Po 5 minutách čekání u pultu konečně přišel otrávený dědek a nadával nám. Když zjistil že nás je 8 a 6 je limit, řekl nám ať si zaplatíme další dráhu nebo ať jdeme domů. Rozhodli jsme se jít pryč. Nedoporučuji!!!

Samotný bowling je už hodně starý a je to znát. Neustále se zasekával, občas nevyjely všechny kuželky... Obsluha musela každou chvíli dozadu to tam opravit. Což bylo komplikované, protože na narvaný podnik byl jediný člověk co měl zároveň obsluhovat kasu. Řádně jeté jsou i obrazovky nad drahou. Celkové prostředí není ani hezké ani pohodlné. Ale přesto tu bylo v sobotní večer úplně plno. Za plus se dá považovat sleva na multisportku a překvapivě pitelné červené víno.

Interiér v pohodě. Dráha🎳 od 240 do 440 Kč/h dle dnů a času. Restaurační část standart, poslední možná objednávka jídla do 20:30, jídla v průměru 200,-, v nabídce polévka, česká klasika, pasta, saláty, masa, bezmasé, sladké, ne i alko na čepu i rozlévané. Dali jsme různá jídla od polévky po zákusek a vše bylo OK, pivo na čepu ale jen nealko, 11° a 14° Staropramen, neměli lahvovou ZERO Colu jen klasik, vraceli jsme AperolSpritz bo byl s neperlivou vodou místo sody. Před námi znovu udělaný koktejl už byl OK. Personál se sice snažil, ale žádná hitparáda to nebyla. Byli jsme společnost (12) s rezervací stolu o 2 drah. Suma sumárum, nenadchlo nás to, ale ani neodradilo od další návštěvy

BOHUŽEL, dne 16.10. sobota - velké zklamání. Přišli jsme s kamarádem cca 22:25 naivně myslící si, že tak na hodinku na pár panáků. První objednávka OK, od druhé jsme si museli chodit na bar a paní vždy panáky donesla. Když šel kamarád pro třetího panáka čas 22:47, bylo mu řečeno, že paní chce zavřít, tak prý dojde i s účtem, 22.53 zaplaceno, ale?! Proč je tedy na dveřích otevírací doba do 24:00?! Nemělo by se chodit na poslední objednávku max. 15-20min před zavřením? A to, že se 3x nepovedlo donést mi panáka “na míru”, už nebudu ani komentovat. Rádi oceníme milou obsluhu i velkým tipem, tu se nám ovšem po velmi dlouhé době stalo, že jsme nenechali ani korunu.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.