Zpět na hospody
Café Neustadt

Café Neustadt

4.3 1,279 recenzí

Karlovo náměstí 23/1
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 9:00 – 23:00

pondělí: 9:00 – 23:00
úterý: 9:00 – 23:00
středa: 9:00 – 23:00
čtvrtek: 9:00 – 23:00
pátek: 9:00 – 23:00
sobota: 10:00 – 23:00
neděle: 10:00 – 20:00

www.cafeneustadt.cz

+420731105764

Café Neustadt

Fotky z čepu

Reviews

byla jsem zde několikrát, a vždy jsem byla spokojená, ale bohužel má poslední návštěva mě zklamala... dala jsem si hummus, který byl zkažený a pečivo bylo také staré... při placení jsem schválně nedala dýško, ale slečna si o něj slovy 'budete si přát dát spropitné' sama řekla... to mi přijde trošku neslušné..

Nádherné prostředí, ale to je asi tak všechno. Pokaždé, co tam jdu, je obsluha neochotná a nepříjemná. Páni se na vás jako na ženu koukají arogantně a s opovržením. Jídlo se taky začalo zhoršovat. Nedoporučuji.

Krásné prostory. Ceny některých položek vyšší. Obsluha hrůza. Pána, co roznášel, ta práce evidentně hodně nebaví a obtěžuje. Otráveně se netvářil, jen když se hodně nahlas bavil s kolegyní u baru, zatímco my čekali, až se u nás konečně někdo po půl hodině v prázdné kavárně zastaví pro objednávku. Jinde vždy vynikající pivo Chříč bylo teplé a vyšeptalé. Podniku evidentně stačí k výdělku jen atraktivní místo a prostory. Zbytek neřeší. Doporučuju se porozhlédnout jinde. V okolí Karlova náměstí najdete spoustu hezkých kaváren, kde nebudete nikoho svou návštěvou obtěžovat.

Příjemný interiér i exteriér kavárny. Ceny jsou přijatelné a jídlo vypadalo nic dobře. Já osobně jsem si objednala chai latte a byla jsem zklamaná. Často si objednávám chai latte, ale toto mi přišlo jako ohřáté mléko se skořicí. Žádná jiná chuť zde nebyla. Doobjednávala jsem si brownie, které jsem poprvé v životě dostala teplé. V kuchyni mi to slečna ohřála, což se mi nelíbilo. Brownie bylo příliš horké k jídlu, a než jsem se dostala ke středu, stihlo vychladnout a ztvrdnout. Takže ani pak jsem nebyla spokojená. Pán za kousou byl velmi milý a proto dávám tři hvězdy.

Podnik má skvělou lokalitu a to je vlastně jediné, proč jsem nedala jednu hvězdičku. Bohužel kvalita podniku je snížena otráveným číšníkem, který neustále vypadal, že ho obtěžujete (hned mu zmizí úsměv, když po něm něco chcete, ke stolečku si pro objednávku radši ani nepřišel). Po tom, co z kavárny vyhodil par kluků z důvodu potřeby jednoho volného stolečku, ale následně tam usadil dvě mladé slečny (neměly rezervaci, byl to jen přímý záměr číšníka), jsem se musela sbalit a odejít. Plus ceny za malou tortillu s kuřecím vás nemile překvapí. Normálně recenze nepíšu, ale na to, že je tento podnik v centru a má být na nějaké kvalitní úrovni, tak jsem neodolala.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.