Zpět na hospody
Česká hospůdka Na Radnici

Česká hospůdka Na Radnici

4.4 2,599 recenzí

Sokolovská 324/14
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 11:00 – 24:00

pondělí: 11:00 – 24:00
úterý: 11:00 – 24:00
středa: 11:00 – 24:00
čtvrtek: 11:00 – 24:00
pátek: 11:00 – 24:00
sobota: 11:00 – 24:00
neděle: 11:00 – 24:00

www.hospudkanaradnici.cz

+420725708050

Česká hospůdka Na Radnici

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell

Poutní DUBnové

Birell Světlý

Velkopopovický Kozel Černý

Gambrinus Nepasterizovaná 10

Pivní burza

Aktuálně běží 53 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Jedná se o klasickou hospodu s lehkým nádechem restauračního zařízení. Jídlo má občas trochu rozdíl v kvalitě, jedná se lehký nadprůměr. Obsluha ok, toalety v pořádku, na rychlé pivko a jídlo v daném místě v pořádku, ale asi přes půlku Prahy sem zrovna nepojedete za zážitkem, kdyby šlo dal bych 3,5 hvězdy.

Velká nabídka jídel kde si vždycky vyberu. Výborné pivo. Dostatečná kapacita pro sezení uvnitř a pri horkých dnech i na zahrádce ve stínu. Určitě jsme nebyli naposled. Platba kartou je samozřejmostí.

Situace 1: přišli jsme na jídlo s přítelem, sedli si ke stolu na zahrádce. Přišel číšník, poprosil nás abysme si přesedli ke stolu pod záchodovou ventilaci s tím, ze jsme dva a zabírame stul pro čtyři. (Hned vedle další 2 čtyřmístné stoly obsazené páry.) Ok, no problém, když nemůžeme sedět tam, kde chceme, půjdeme jinam. Najednou to není problém. Situace 2: sedíme v restauraci s kolegama, jedna z nich dostala koktejl se sklem vevnitř. Číšník na to zareagoval takto: “hmmm”, a odešel. Koktejl, díky kterému si malém pořezala ústa, zůstal na účtence. Situace 3: přišli jsme větší partou (8-9 lidi), usadili nás ke dvou stolům pro 4 lidi a laskavě nás nechali posunout jednu židli. Na prosbu posunout stoly k sobě s tím, ze si je posuneme sami a posuneme je zpět sami, aby servírka je nemusela tahat, nám bylo řečeno, ze stoly jsou prilepeny k podlaze. O 15 min později přišla parta, které stoly bez problému sesunuli dohromady. Situace 4: kamarádka si objednává hranolky. Proste protože je vegetarianka a krom sladkého si nemá moc co vybrat. “Hranolky jsou příloha a jen tak se neprodavaji”. Dva dny predtim sedíme s partou a jiný člověk si bez problému objednává hranolky zvlášť. Situace 5: Rodina seděla na zahrádce, začalo pršet a přesunuli se dovnitř. Přišla jsem, když déšť ustal a vevnitř začalo byt nesnesitelně dusno. Přešli jsme na zahrádku, sedli si k 5-místnému stolu. Přišel číšník, postavil před nás popelníky. O dvě minuty později přišel znovu (nejsem si jistá, zda to byl stejný, špatně si pamatuju obličeje.) řekl, ať se přesuneme pod střechu. Ok. Pod střechou byly dva stoly pro 3 lidi, a nás je 6. Už víme, jak neadekvátně reaguje obsluha na přesouvání stolu, presouvame židle. Přišel číšník, řekl ať si sedneme ke dvoum stolum. (Tedy je máme přesunout nebo sedět zvlášť jak idioti, WTF) přišel (zřejmě) Manazer (černá košile) a seřval nás, cituji: “máme tu nějaká pravidla, a když se vám nelíbí, jděte pryč”. Možná byste měli ta svá “pravidla” vyvěsit na dveřích, aby sem normální lidi nevkročili. U pokladny přítel zjistil, ze mají nějaký problém “se slečnou”(tedy se mnou). Já, bývalá servírka, vždy nechávala dobré spropitné, než žačly ty psí kusy a protáčení očí při vstupu do restaurace. (Možná by stalo za to se zamyslet, proč vám stálý klient přestal nechávat spropitné). Nikdy se s nikým nehadala a nemám ponětí o tom, ze se mnou měl někdy někdo nějaký problém. (Co třeba říct, když už?) Kolem a kolem: restaurace se skutečně dobrým jídlem a pivem, kousek od baráku, kam jsem Vodila spousty přátel (kteří se mnou přestali chodit na pivo kvůli této skvělé obsluze) pro mě skončila. Bohužel vyjmenované situace nejsou všechny, které byly. Tentokrat opravdu SBOHEM.

Bohužel velké zklamání. Pivo, i když se zde tváří na plzeňskou rest., tak první dvě piva byla sladko-kyselá, jako by jej dochutili nějakým sirupem. Další pak chutnalo, jako by se zde nečistily trubky. U všech tří jídel pak kuchaři došlo koření a zásadně se zde nesolí. Patrně je předpoklad, že si zákazník jídlo osolí po naservírování. A pokud je náročný může použít i pepř. Bohužel toto nenahradí okořenění, které mělo proběhnou již v kuchyni. Vepřová panenka na grilu plněná anglickou slaninou a česnekem se zde připravuje tak, že do panenky pouze nacpou celý česnek a plátkem anglické ovinou chřest. Že je v popisu napsané "plněná anglickou" je pouze reklamní trik. Samozřejmostí pak je rozblemcaná patrně zmražená zelenina. I když v jídeláku uvádějí čerstvá. Co se musí pochválit, tak alespoň vizuálně jídlo vypadá pěkně. Takže pokud strhnu po hvězdičce 1 za pivo, 1 za neosolené hrany, 1 za odfláknutá náplň, 1x neochucené kuřecí Suprême, 1x rozblemcaná zelenina vychází mi nula.

Stavil jsem se na večeři cca v 18h. Restaurace žila večerním životem a já si připomněl studentská léta, kdy pomalu v hospůdkách nebylo slyšet vlastního slova. Takže prostředí hodnotím pozitivně. Jelení guláš jsem vpravdě jedl již o mnoho lepší. Zato kyselica byla výborná. Bohužel pivo mělo pod míru. Nejde o to množství,ale v tomto případě o tu profesionální čest

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.