Zpět na hospody
U Horkých pivní sanatorium

U Horkých pivní sanatorium

4.4 561 recenzí

Koželužská 595/8
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 10:30 – 23:00

pondělí: 10:30 – 23:00
úterý: 10:30 – 23:00
středa: 10:30 – 23:00
čtvrtek: 10:30 – 23:00
pátek: 10:30 – 23:00
sobota: 11:00 – 23:00
neděle: 11:00 – 23:00

www.uhorkych.cz

+420737301465

U Horkých pivní sanatorium

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell

Velkopopovický Kozel 11

Velkopopovický Kozel Černý

Gambrinus Nepasterizovaná 11

Gambrinus Nepasterizovaná 10

Pivní burza

Aktuálně běží 67 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Dala jsem si Grilovanou vepřovou panenku s karamelizovanou cibulí a pepřovou smetanovou omáčkou. Musím říct, že to bylo vynikající! Děkuji za skvělý oběd.

Oáza, která svým útulným "good old day" vibem nastavuje zrcadlo zcela jinak otřesně působící Palmovce. +Jídlo, obsluha,ceny, atmosféra. -Palmovka, individua motající se všude po okolí

Klasické české jídla ale i každý den jeden salát. Obedove menu je polévka a hlavní jídlo, ceny kolem 140 Kč což je na lokalitu Palmovka dobré. Jídlo je fakt chutné a velké porce. Z nealko birel ochucený toceny či kofila, malinovka, alko pivo. Jídlo si můžete i odnést v obalech.

Poctivá kuchyně, poctivé porce a vždy si pochutnam. Absolutně nejlepší smažák v celé Praze.

Tato restaurace působí jako zjevení jak v této oblasti, tak i v celopražském měřítku. Je to ale zjevení v tom nejlepším slova smyslu. Jednak jde o příjemný původní domeček, který jako zázrakem zůstal v oblasti příšerně studených, kovo-skleněných příšerných monstrózních budov s kancelářemi a podivnými byty. Zadruhé jde o místo, kde se skutečně výborně najíte a budete omráčeni cenou jídel. V televizi i v novinách nás všichni přesvědčují, jak restaurace musí zdražovat, aby se vůbec udržely a ceny skutečně téměř všude stouply o desítky procent. V této restauraci také zdražili, ale asi tak pouze o cca 10,- Kč. Řekněte kde v Praze a možná i jinde v ČR najdete polední menu včetně polévky za 130,- až 140,- Kč? A to se nejedná o žádné podprůměrné jídlo. Za tuto cenu dostanete nadprůměrně dobré i naservírované jídlo. My si daný den dali špalíček z vepřové panenky. Byl naprosto bez chyby. Maso velmi měkké a výborně ochucené. K pití si můžete dát běžný výběr piv, točené limonády i ochucený Birell, což je také super. Sedět lze uvnitř a za hezkého počasí i před restaurací. Obsluha je rychlá, příjemná a bezproblémová. WC je také bez závad. Za nás určitě doporučujeme a z výše uvedených důvodů se sem vždy rádi vracíme.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.