Zpět na hospody
Hotel Krystal

Hotel Krystal

3.9 2,967 recenzí

José Martího 407/2
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

krystal-praha-6.worhot.com

+420220563411

Hotel Krystal

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell

Višňová Pecka

Pivní burza

Aktuálně běží 44 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Hotel je umístěn mezi paneláky ale blízko letiště což byl účel ubytování. Hotel je obří panelák s mnoha pokoji..ve spodním patře je restaurace a loby. Výhled z vyšších pater je krásný. Parkování je trošku neštatné když musite parkovat pred hotelem a parkování si zaplatit. Parkoviště provozuje město takže hotel své nemá. Snídaně byla klasická hotelová,. vajíčka, parky, sladké snídaně... Jako zastavku před odletem ok.

Čisté a prostorné pokoje a sociální zařízení. TV včetně zahraničních kanálů. Bohatá snídaně včetně párků a vajíček. Chybělo mi kvalitní kafe a Wi-Fi na pokojích. To považuji v 21. století za standard.

Pěkné prostorné pokoje, čisté, hezky rekonstruované, byli jsme mile překvapeni. Slabší jsou ale snídaně, výběr jídla standardní, ale jídelna naprosto nedostačuje kapacitě hotelu, u pultů je tlačenice, není možné projít, tvoří se fronty.

Účastnil jsem se zde vícedenní přednášky v aule. Obecně jsem měl z hotelu velmi špatný dojem. Hotel zvenku vypadá jak ošklivý panelák. Uvnitř hotelu klasický zákaz kouření, jako kuřárna označeny drhnoucí dveře na střechu asi garáží. Tam žádný popelník, na zemi rozbité sklo, žádný stín. Aula vypadá přesně tak, jak ji před 40 lety postavili. Wifi pomalá s heslem, dle informace IT specialisty údajně zvládne jen 10 připojených zařízení. Prostory hotelu obecně zastaralé a špatně uklizené. Socha ve vstupní hale zaprášená, pod stropem pavučiny.

Z venku vypadá nic moc, ale pokoje jsou čisté, nově zařízené, snídaně výborné. Před hotelem parkoviště, na MHD kousek. Za tu cenu rozhodně dobré služební ubytování.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.