Zpět na hospody
Hotel NH Prague City

Hotel NH Prague City

4.3 2,694 recenzí

Mozartova 261/1
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: Otevřeno 24 hodin

pondělí: Otevřeno 24 hodin
úterý: Otevřeno 24 hodin
středa: Otevřeno 24 hodin
čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
pátek: Otevřeno 24 hodin
sobota: Otevřeno 24 hodin
neděle: Otevřeno 24 hodin

www.nh-hotels.com

+420220312111

Hotel NH Prague City

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Staropramen Extra Chmel

Staropramen 12

Staropramen 11

Staropramen Nefiltr

Staropramen Granát

Staropramen Nealko

COOL grep

Pivní burza

Aktuálně běží 4 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Hotel na strategickém místě, výborné snídaně. Problém však nastal hned pp příjezdu, kdy nebylo volné parkovací místo na hotelovém parkovišti. Další větší problém vidím v čistotě na pokoji, která neodpovídala hotelu této kategorii. Již při příchodu na pokoj jsme s dcerou cítily nepříjemný zápach. Myslely jsme, že se jedná nejspíše o nějaký dezinfekční přípravek. Při večerním návratu byl však cítit stále. Protože nejsem stěžovatel, nechala jsem to být. Celou noc jsem kýchala. Přikládala jsem to prachu v místnosti, kterého tam málo nebylo. Ráno jsem si chtěla připravit čaj. Pod hrnečkem jsem našla shnilé jídlo, které tam určitě nebylo jeden den. Je tedy zřejmé, že pokoj se pro nás neuklízel. Mám alergii na plísně, takže mi bylo hned jasné, že kýchání nebylo díky prachu. Celou záležitost jsem nahlásila na recepci. Recepční byla mým nálezem znechucena a stroze se omluvila a na pokoj chtěla poslat uklízečku, což bylo zbytečné, když jsme odchazely na procházku a za 3 hodiny měly odjíždět. Čekala bych možná trochu více 🤷‍♀️. Čekala bych lépe připravený a uklizený pokoj

Krásný a prostorný hotel. Recepční byli všichni velice nápomocní, pokoje hezké, čisté. Postele akorát měkké. Hotel má vlastní parkování a lanovku, která vás zadarmo vyveze nahoru na recepci, odkud můžete jednoduše projít do parku. Byli jsme ubytováni s přítelem na dvě noci a rozhodně přijedeme znovu. PS: rozhodně doporučujeme restauraci nahoře na hotelu.

Vše bylo perfektní, příjemný a ochotný personál, výborná snídaně, čistota, dobrá poloha hotelu. Oceňuji check out ve 12:00 hod., což není pravidlem v každém hotelu. Pohodlná postel, skvělá matrace. Určitě se opět vrátíme.

Při příjezdu byla nepříjemná obsluha.. Chtěli po nás číslo platební karty i přes to, že jsme vše měli zaplacené.. když jsem se zeptal proč, tak prý si z té karty strhnou částky na opravu věcí, kdyby zjistili že jsme něco rozbili.. no já jim číslo karty prostě dát nechtěl.. jsou i jiná řešení přeci.. nakonec kamarád jim kartu dal.. když jsme se tomu zasmáli, tak "příjemná " slečna nám řekla že je to sranda, dokud nás nevyhostí. Tak toto chování bylo z jejich stránky opravdu přes čáru. Po celou dobu jsme měli slušné chování a oni toto? Aby toho nebylo málo, tak nám spletli pokoj, patro všechno.. prostě na pokoji byl nějaký pán v trenýrkách 🙃 nic moc toto vidět.. nepříjemná obsluha už nebyla nepříjemná, ale příjmená a dali nám welcome drink zdarma ... 😃 ale to nebyl ani panák.. jen nealko a pivo, víno..😄😄 vana na sobě měla žlutý šlem, jak to nikdo už dlouho nemyl a na pokoji nešla otevřít ani ventilačka.. ale budižš.. jinak... hotel sám osobě špatný nebyl 😊

Krásný velký hotel na Smíchově,trochu problém s parkováním před přihlášením,u hotelu není moc místa,ale po vyřízení všech formalit jsme sjeli do prostorných hotelových garáží a výtahem a lanovkou přímo na pokoj.Strávili jsme zde krásné tři dny,byli jsme zde na svatbě, veškerý personál úslužný a usměvavý, připravený poradit, ani při hostině jsme neměli žádný problém, vše dobře připravené a fungující. Jediný problém byl ráno, vstáváme trochu později a z chodby byl slyšet hluk hostů, kteří šli na snídani dříve.Lanovka mezi budovami je velká rarita a téměř se za celý den nezastavila, výhled z terasy horní budovy je nádherný.Byli jsme spokojeni a doporučujeme tento hotel navštívit.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.