Zpět na hospody
Kavárna a Restaurace Palmovka

Kavárna a Restaurace Palmovka

4.5 497 recenzí

Sokolovská 125/890
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 10:30 – 22:00

pondělí: 10:30 – 22:00
úterý: 10:30 – 22:00
středa: 10:30 – 22:00
čtvrtek: 10:30 – 22:00
pátek: 10:30 – 22:00
sobota: 9:30 – 22:00
neděle: 9:30 – 20:00

www.kavarnapalmovka.cz

+420777932537

Kavárna a Restaurace Palmovka

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Bernard Jedenáctka

Bernard Desítka

Nefiltrovaná 10

Bernard Dvanáctka

Nefiltrovaná 12

Bernard s čistou hlavou Švestka

Reviews

Tohle místo mám moc ráda. ♥ Prostor je hezký, obsluha vždy milá a příjemná a jídlo mi moc chutná. Baví mě nápaditost denních meníček. Polévky jsou výborné a ten váš domácí chleba je k sežrání! (doslova :-D) Tohle místo určitě doporučuji jak na oběd, tak i na posezení u kávy, vína. :-)

Dříve jsem nad tímto místem jásala. Nikde v okolí žádná tak prijemná, alternativní restaurace- kavárna se skvělým výběrem nápojů a výbornou kuchyní včetně vegetariánských a veganských jídel nebyla. Bylo to moje nejoblíbenější místo, takový můj obývák. Ale od jisté doby se zatahují šedou roletou okna. V létě bych to pochopila, ale třeba na jaře, kdy je člověk vděčný za trochu těch slunečních paprsků je přítmí a umělé osvětlení pro mne téměř nesnesitelné

Kavárna/restaurace s útulným prostředím. Milá obsluha, ale na nás trochu "unavená", na lístek jsme čekali několik minut a bylo by příjemnější, kdyby obsluha byla více aktivní. K pití jsme si dali kofolu a ledový čaj - Kofola skoro bez bublinek, ledový čaj mi připomínal spíše studenou vodu, žádná chuť, jen voda a máta. K jídlu jsme měli cuketovou polévku, sendvič s uzeným tofu a pinsu s trhaným masem, barbeque omáčkou a cibulí. Polévka byla výborná, nečekala jsem to a velmi mile mě překvapila i velká porce. Chleba byl též výborný. Sendvič byl na obou stranách chleba namazany tofu pomazánkou, ta mě úplně nenadchla a zbytek sendviče byl plátek salátu, rajče a nastrouhaná okurka + salátek. Dle mého docela bez chuti a drahé. Těsto pinsa pizzy bylo výborné, jen omáčka byla hodně sladká, což se pak nedalo úplně dojíst. Určitě se ještě stavíme, ale vybereme si něco jiného 🙂

Sendviče nic moc, tvrdý chléb, slanina se nedala pokousat, cena podle mě neodpovídá kvalitě, obsluha, pivo a prostředí super.

Bohužel nemůžu hodnotit lépe, pokud si dáte pinsu je naprosto skvělá, ale obědové menu bohužel nestálo za nic a nejhorší bylo, když jsem si jídlo vzala sebou, překvapení z porce vs. cena mě doslova vyrazilo dech. Velice kladně hodnotím milou obsluhu.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.