Zpět na hospody
Koulovna

Koulovna

3.9 1,483 recenzí

Arkalycká 877/4
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 11:00 – 22:00

pondělí: 11:00 – 23:00
úterý: 11:00 – 23:00
středa: 11:00 – 23:00
čtvrtek: 11:00 – 23:00
pátek: 11:00 – 24:00
sobota: 11:00 – 24:00
neděle: 11:00 – 22:00

www.restauracekoulovna.cz

+420734448305

Koulovna

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell

Volba sládků

Velkopopovický Kozel Černý

Gambrinus Nepasterizovaná 10

Pivní burza

Aktuálně běží 23 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Obsluha naprostá katastrofa, včera první návštěva tohoto podniku, šly jsme na zahrádku, čekaly na obsloužení. Po přibližně 10 ti minutách , kdy kolem nás číšník chodil a ani jednou nepozdravil a nenavázal s námi kontakt, i když o nás věděl jsme se zvedly, a šly jinam. Bylo sice vidět, že mají hodně práce, ale taková neprofesionalita, neskutečné, pracuji též v gastru, a tohodle číšníka bych vyhodila na hodinu !!!

Zdravím. Koulovnu (Háje) mám skoro u domu kde bydlím .Plzeň je věčná, studená,na míru čárky . Číšníci i servírky výborní profesionálové, maximální čistota, neřvouci hudební kanál .Oceňuji ,že kuřáci el. cigaret tam neobtěžuji dýmem ..mají odvody vzduchu na stropě. Mám to tam moc rád. .Mají Wi fi (to jen tak ,mám neomezené data).Pod stoly jsou dvě zásuvky na kabel k mobilu nebo power bance, čisté voňavé WC ... K jídlu ...všechno v pohodě,ale když kámoš zjistil že dal za koflík tatarské omáčky 40 Kč -jídlo pro dva (vše v pořádku) stálo kompletně asi 900 Kč ,tak jsme přece jen couvnuli a zůstali u svých piv .(to není kritika...pouze konstatování). Takže ...pokud chcete jít do provozovny ,která je dražší,ale reprezentuje (!!!),kde chcete před vaši drahou polovičku udělat dojem ...zajděte sem .. Venku je zahrádka .Celý areál je hlídán špičkovou venkovní ochrankou.Pripadne rvačky bezdomovců, píchání si drog pod stolem nebo kradení vašich mobilů se nekoná. Jo ..a dejte jim-- stejně jako já-- dyško Zaslouží si ho . Je to na vás.

Boží..... Profesionální obsluha, výborné jídlo...🫶👍

Byli jsme zde na bowlingu a pití. Číšník byl velmi příjemný a ochotný. Celkově v restauraci ponuro, chtělo by to vice světla, na člověka rychle padá únava. Bowling vcelku fajn, leva draha se casto zasekavala a koule se stačí. I presto ale fajn zazitek. Pivo byl dobré. Mojito mi nám přišlo bez alkoholu nebo velmi slabe/nekvalitní rum. Platit lze hotově i kartou. Bowling se plati hned po dohrání a lze vytisknout výsledky.

Byl jsem zde po dlooouuuhe době a musim říct že jsem mile překvapen, jídlo chutné, číšní ho donesl téměř okamžitě, točený ochucený nealko je v dnešní době snad už základ a obsluha neskutečně přívětivá, venkovní posezeni super. Jsem spokojenej.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.