Zpět na hospody
Kozlovna Na Ráně

Kozlovna Na Ráně

4.1 1,366 recenzí

Drahobejlova 957/53
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 11:00 – 24:00

pondělí: 11:00 – 24:00
úterý: 11:00 – 24:00
středa: 11:00 – 24:00
čtvrtek: 11:00 – 24:00
pátek: 11:00 – 24:00
sobota: 11:00 – 24:00
neděle: 11:00 – 24:00

kozlovna.cz

+420603501163

Kozlovna Na Ráně

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell

Višňová Pecka

Birell Světlý

Velkopopovický Kozel 11

Pivní burza

Aktuálně běží 31 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Pivo jemné chuti, na míru točené, podle kvality vysoká kvalita krátkého potrubí. Fungující Wi-Fi i na zahrádce, obsluha milá a rychlá!

Dali jsme si Burger- studený, bez chuti s majonézou i přes prosbu že ji nechceme, ale omluvili se... takže jsme polovinu nechali... ve sklenice s pivem byla muška. Obsluha je poměrně zmatená, ale jinak je tu hezky.

Tuto restauraci vůbec nemohu doporučit. Obsluha byla krajně nepříjemná. Na otázku, zda si můžeme sednout ven na zahrádku nám odvětila, že ji stejně ve 21:00 zavře (bylo 19:30). Na jídlo jsme čekali asi 50 minut a když nám ho přinesli, tak bylo úplně studené. Nedoporučuji a už se sem nevrátím.

Velmi nepříjemný, naštvaný a neochotný personál. Měla jsem telefonát a jeden z barmanů mi přes celou restauraci nasraně řval, že mám mluvit potichu, i když v baru večer všichni mluvili nahlas, to víte sami, že bar není knihovnou. Ten barman (coz lze říci i o zbytku personálu) byl fakt neadekvátní, psychicky nesbalancovaný a před tím, než by vysvětlil, co mu vadí, tak přišel ke mému stolu a začal po stolu klepat pěstí a něco rvát, což mě hodně vystrašilo a co jsem vůbec nepochopila. Potom se schoval za bar a přes celou restauraci mi začal řvát, že mám telefonovat potichu, a toto chování a ho výběr řešení situace mi přišlo fakt neadekvátní. Personál nekompetentní, místo toho, aby dělal drama, mohl za mnou v pořádku přijít a laskavě požádat ztišit zvuk (což by mi vůbec nevadilo), ale to se bohužel nestalo... Je to nejhorší personál, kterého jsem kdykoliv zažila, to chování je fakt hrozné a je vidět, že hospitality je VELMI VELMI slabou stránkou. Pokud nechcete sebe ani svým blízkým zkazit večer nebo den, doporučuji toto místo obejít stranou!!!!

Jídlo vypadalo krásně, ale chuťově opak. Měli jsme zde kachnu - nedopečená, suché knedlíky, kyselé červené zelí. Řízek s bramborovým salátem - řízek super, salát nedochucený. Cibulové kroužky katastrofa. Pivo průměr. Obsluha si nás moc nevšímala, byli jsme zde v poloprázdné restauraci. Nedoporučuji.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.