Zpět na hospody
Malostranská pivnice

Malostranská pivnice

3.3 4,038 recenzí

Cihelná 3
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 11:00 – 24:00

pondělí: 11:00 – 24:00
úterý: 11:00 – 24:00
středa: 11:00 – 24:00
čtvrtek: 11:00 – 24:00
pátek: 11:00 – 1:00
sobota: 11:00 – 1:00
neděle: 11:00 – 24:00

www.malostranskapivnice.cz

+420776330853

Malostranská pivnice

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell

Velkopopovický Kozel Černý

Pivní burza

Aktuálně běží 125 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Pivo dobré, k jídlu jsme měli kuřecí křídla, na kterých bylo moc omáčky a zkazilo to chuť celých křídel, vlastně jsem cítila jen omáčku, bramborové lupínky byly v pořádku. Pan číšník byl velmi milý a ochotný. Každopádně by to chtělo očistit pavučiny z rohů restaurace.

Typická česká restaurace s tradiční českou kuchyni. Bohužel, přestože svíčková nebyla špatná, zkazila to sladká šlehačka z tuby. To na svíčkovou prostě nepatří. Guláš také nebyl špatný, ale také nijak nezaujal. Prostě nic, kvůli čemu bychom se sem vrátili.

Byl jsem si zageolovit magnetem ve Vltavě.Hospoda je naproti ní.Měl jsem i hotovost (pivo na karty nelze platit).První pivo přišlo po cestě..dobře ,na míru .vytáhl jsem ho ihned.čekám na druhé...5...10..15..minut..mladý co mne měl obsluhovat lital jako kolibřík kolem tlupy Němců dělajících bordel. Na mne nebyl čas a ani zájem . Nakonec jsem se zvedl ,šel zaplatit na pípu přesnou částku.Nedostali ani zlámanou grešli .Jeden číšník se mne dvakrát za mladého omlouval .Řekl jsem ,že nemusí, že mně neobsluhoval.Už mne tam i mé přátele neuvidí.Nejsem jediný na koho se tam očividně kašle a naše peníze jim nevoní..Fajn nedostanete nic a věřte ,že reklamu vám dělat nemíním.Chtěl jsem jen jedno pivo a musel jsem o něho žebrat ..nic mi nedali ..tak táhněte do...půjdu tam ,kde si mne budou vážit a ne si mne přehazovat jako nějaký hmyz nebo občana třetí kategorie Škoda ,že jsem nemohl mluvit s majitelem .Doporučil bych toho mladého vyhodit na hodinu.Pokud ho práce nebaví a zákazník musí štěkat jako pes, aby si ho vůbec někdo všimnul tak ať táhne jinam...

Vynikající Plzeň a krásná stará atmosféra pivnice.

Krásná, stylová restaurace ve stylu Švejka.Mohu vřele doporučit. Obsluha v rychlém tempu a jídlo výborné.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.