Zpět na hospody
Nicolas bar & restaurant

Nicolas bar & restaurant

4.4 944 recenzí

Tržiště 263
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 12:00 – 24:00

pondělí: 12:00 – 24:00
úterý: 12:00 – 24:00
středa: 12:00 – 24:00
čtvrtek: 12:00 – 24:00
pátek: 12:00 – 24:00
sobota: 12:00 – 24:00
neděle: 12:00 – 24:00

www.nicolasbar.cz

+420257225423

Nicolas bar & restaurant

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell

Velkopopovický Kozel 10

Velkopopovický Kozel Černý

Pivní burza

Aktuálně běží 21 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Obsluha naprosto nevšímavá, zřejmě byla otrávená, že mluvíme česky. Pokud bychom se neozvali, tak bychom si ani neměli šanci objednat. A bohužel jídlo, Spicy burger, byl na úrovni školní jídelny.

Příjemný bar s obstojnou nabídkou koktejlů, vína, alkoholu a mnoha jídly. V nabídce česká klasika nebo i pizza. Zklamáním je omezená nabídka piva, kde neurazí Plzeň a Budvar. Žádná exotika se nekoná. Přesto nabízím námět pro provozovatele a zvážit rozšíření třeba o regionální piva (byť lahvová třeba), čímž by dal důvod přijít i Pražanům z centra. Ceny však nastaveny pro turisty, nic pro místní. 💲💲💲 Za mě spokojenost, ovšem nic wow, co by v okruhu 500m neexistovalo. 🤷‍♂️ Prostor není bezbariérový, vstup je po schodech dolů do sklepních prostor. Podnik akceptuje platební karty.

Příjemný a útulný podnik, ovšem místní kratkovlasá servírka, tuším jménem Vanessa, (což nám sama od sebe oznámila, bůhví proč) se chová opravdu nepříjemně. Nevím, jestli byla na drogách, nebo se tak chová normálně, ale opravdu je toto nepřípustné pro restauraci. Díky takovému zaměstnanci už nemám zájem toto místo znovu navštívit. Škoda.

Perfektní obsluha, výborné pivečko, takové teplé prostředí a každou středu od osmi večer prima country hudba podomních hudebníků z Malé Strany. Stojí za to přijít protože hned vás přijmou za vlastního a nechají vás svým hlasem rozšířit pěvecký sbor. Foto mám ale nepřikládám protože už jenom pohled na ně by vás nutil přijít. Neodolal jsem a foto doplnil aby bylo vidět co vás čeká!!!

Jsem stalý zákazník, objednám pizzu každý týden a vždy byly výborné. A dnes nám přišlo toto (viz obrázek), byly měkký, bez chutí, chybí tam suroviny oproti to, co jak jsme zvyklí. Prostě se to nedá jíst i přesto jsme byli hladoví.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.