Zpět na hospody
Ouky Douky Coffee

Ouky Douky Coffee

4.4 954 recenzí

Janovského 1118/14
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 9:00 – 24:00

pondělí: 9:00 – 24:00
úterý: 9:00 – 24:00
středa: 9:00 – 24:00
čtvrtek: 9:00 – 24:00
pátek: 9:00 – 24:00
sobota: 9:00 – 24:00
neděle: 9:00 – 24:00

www.oukydouky.cz

+420266711531

Ouky Douky Coffee

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Staropramen 11

Staropramen 12

Staropramen Extra chmel

Nefiltr Pšeničný

Granát

Staropramen Nealko

COOL grep

Pivní burza

Aktuálně běží 37 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Pěkná zašitá kavárna blízko Strossmayerova náměstí. Zadní místnost s knihami má své kouzlo. Stojí za návštěvu. Jediné však, co toto kouzlo trochu sráží, je kvalita těch knih. Jde o to, že je tam spousta knih nevalné hodnoty. Nic moc extra, co se týče literatury, jsem tam nenašel. Ale je to můj vkus a možná jsem nehledal dostatečně pečlivě. Každopádně to místo navštivte, bez ohledu na moje moudra. Je to moc pěkné místo!

Dobry den, bezne recenze nepisi, ale rikal jsem si ze kdyz to neudelam tak se situace asi nezlepsi:) Vcera jsem prisly nekdy okolo pul devate vecer do podniku ve trech a posadili se ke stolu. Chvilku jsme cekali, nebot obsluha ( dve mladsi slecny) kourily venku u stolku u dveri. Bohuzel jsme se presne po necelych deseti minutach zvedli a odesli, nebot se nikdo neobtezoval prijit nas obslouzit- sokujici na tom je, ze obsluha pri nasem odchodu sedela stale venku a velmi nechapave ( stale s cigaretou v puse) nam jeste poprali “nashledanou”. Pisi tuto recenzi, aby se dostala primarne k majiteli ( poslu i emailem) a mohl slecnam vysvetlit, ze do prace se obycejne chodi pracovat(dle jejich eterickyhe vyrazu pri nasem odchodu to asi nechápou). Stejne tak aby slecnam vysvetlit, ze ty veci za nez si kupuji cigarety do podniku nosi prave hoste, kteri se obycejne obsluhuji a potom plati:)

Připadal jsem si tu nakej starej, ale jinak dobrý

Originální kavárna kousek od Vltavské, kde si můžete vypůjčit jakoukoliv knížku a užít si tak čas strávený v kavárně. Jste obklopený štosy knih kolem vás, což působí opravdu zajímavě a přijde mi to velmi originální. Obsluha je zde moc příjemná a navíc se vás každou chvíli chodí ptát, jestli něco nepotřebujete. Jediné, co bych vytkla je teplota - seděly jsme s kamarádkou ve výklenku u okna a byla nám strašná zima. Takže na nějaké delší posezení to tu moc není://

Moc příjemná kavárna s knihami, kde se člověk krásně uklidní a zrelaxuje. Úžasná atmosféra a určitě navštívím znovu

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.