Aktuální nabídka dle appky BeerSport
Pilsner Urquell
Birell Světlý
Staropramen 10
Reviews
Nehodnotím hotel, ale místo jako takový a zámek, u kterého jsme po cestě zastavili. Cením, že lze vstoupit dovnitř skrz bránu, veřejnosti přístupné nádvoří a krásný park za zámkem, který zahrnuje několik zajímavých míst k vidění...a hlavně odpočinku.
Strávil jsem zde víkend s kolegy z práce a musím říct, že přístup celého personálu byl skvělý. Když jsme si chtěli večer posedět déle v restauraci, nebyl to žádný problém. Menší wellness ve vedlejší budově je více než dostačující – najdete zde bazén, tři sauny a také vířivku na střeše, což je skvělý bonus. Pokoje jsou krásně zařízené, s novými koupelnami, a celý hotel se nese v duchu zámku, ve kterém je postaven. Tento styl opravdu oceňuji, protože dodává pobytu jedinečnou atmosféru. Pokud tedy máte možnost tento hotel navštívit, určitě neváhejte – stojí to za to!
Taky nerad píši negativní dojmy, ale nepochopím přístup ředitele, při žádosti o prodloužení dárkového voucheru. Dostali jsme s manželkou voucher na wellness pobyt, který může mít hodnotu možná 5500. Půl roku jsme bohužel neměli možnost voucher vyčerpat, tak jsme si jej prodloužili o další tři měsíce. Nicméně se nám opět nepovedlo najít si čas. Můžete říct, že to je čistě naše chyba, ale nepochopím pana ředitele, že nám odmítl voucher po druhé prodloužit. To je na tom asi "panství" hodně špatně, že musí člověka okrást o 5,5 tisíce, které jim byly zaplaceny ale službu nemuseli dodat 😢😢☹️☹️ Malinko mě to přivádí na myšlenku, že byznys s voucherama je asi super, jelikož případů jako jsme my asi bude víc a tím pádem peníze za nic 😢😢😢 Je smutné, že má někdo něco takového v roce 2025 vůbec zapotřebí 🤔🤔
Byli jsme tento rok již podruhé. Nemohu si vynachválit místo, bazén, sauny, přístup veškerého personálu, krásného pokoje atd. Nejlépe utracené peníze vždy tady. Děkujeme. 😊
Svatební recenze… Chtěli jsme na tomto krásném místě pořádat svatbu, přijeli jsme na prohlídku, domluvili se na detailech a měli jsme za úkol sepsat podrobnosti jako podklad pro cenovou nabídku, což jsme udělali. Nicméně již na schůzce s osobní prohlídkou jsme cítili, že o nás jakožto o malou svatbu s malou útratou není zájem, ale naděje umírá poslední a o toto místo jsme opravdu stáli. Měli jsme mít cca 60 lidí. Chápu, že se vyplatí termín nechat svatbě větší s větším počtem hostů a také s větší útratou, ale jednání narovinu by neuškodilo. Kdyby nám tato informace byla řečena již na prohlídce, nebo kdyby mi bylo odpovězeno na email, ušetřili bychom tím čas a starosti oběma stranám a my bychom nadějně nečekali na cenovou nabídku, která dodnes nepřišla a hledali jiné místo… Krásné prostředí, ale za jednání pouze jedna hvězda.
Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.