Zpět na hospody
Restaurace Bruska

Restaurace Bruska

3.9 1,221 recenzí

Dejvická 253
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 11:00 – 23:00

pondělí: 11:00 – 23:00
úterý: 11:00 – 23:00
středa: 11:00 – 23:00
čtvrtek: 11:00 – 23:00
pátek: 11:00 – 23:00
sobota: 11:30 – 23:00
neděle: 11:30 – 23:00

restauracebruska.cz

Restaurace Bruska

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell

Birell Světlý

Velkopopovický Kozel Černý

Gambrinus Nepasterizovaná 10

Pivní burza

Aktuálně běží 45 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Byl jsem zde několikrát a můžu posuzovat více návštěv. Mají pivo Radegast, což jako Moravák ocením. Dělají českou kuchyni, což cením taky. Restaurace leží ve výhodné poloze u nádraží směr Kladno a má příjemnou atmosféru, včetně poměrně rychlé obsluhy. Ceny považuji za přijatelné. Bohužel to jsou veškeré klady. Mezi mínusy patří, že by se měli někde naučit, jak takovou restauraci provozovat. Pivo je vždy min. 1 cm podmírák, neošetřené trubky nebo dříve rozčepované pivo, takže pivo nechutná nic moc. Jídlo je nedodělané, občas připálené, často má zvláštní chuť jako by bylo maso těsně po expiraci nebo dlouho leželo v lednici atd. Takže na poměrně rychlé jídlo ok, ale žádný gastro zážitek se nekoná, takže dohromady průměr a často je lepší vedlejší kebab. Sám se podívám po jiné restauraci.

Byl jsem zkusit po znovu otevření, restaurace si zachovala původní ráz vybavení i rozmístění stolů. Příjemná atmosféra a čisto. Výtečný čepovaný Radegast 10 řízný s patřičnou pěnou. Jídlo z denní nabídky chutné, porce dostačující. Zatím jsem mile překvapen. Doporučuji

Velmi špatná Plzeň. Teplé pivo, teplé půllitry. Pivo je vážně hnus. Mám rád tohle prostředí, ale na pivo se sem fakt nevyplatí chodit. Srovnání se nabízí hned za rohem. U veverky nebo na Kulaťáku je pivo vynikající.

Za znovuotevření Brusky jsem rád. Na první pohled se nic nezměnilo, a za to jsem rád velmi! V Dejvicích i Bubenči pomalu mizí původní hospody, které si, jako starousedlík, pamatuji celý život a nahrazují je kavárny, mezinárodní restaurace či úplně jiné ne gastro provozy. Takový je současný trend, neboť časy se mění a my se měníme v nich. Někdo se snaží přizpůsobit, jako to udělala například Budvarka, která změnila design, opustila svou tradiční podobu a vzala na sebe vzhled jakési pizzerie, jiní naopak lpí na tradici. Já dávám přednost tomu, co se v čase příliš nemění. Určitě svůj názor nikomu nechci nutit, prostě je to tak. Bruska zatím stojí na skále, jež nepodléhá erozi způsobené módními vlnami „řemeslných“ piv, která svou chutí někdy připomínají pelyňkový vývar či vymačkaný citron a pro větší atraktivitu se jejich konzumentům čepují do sklenic s obsahem 0,4l i menších, zato však s několikanásobnou cenou. Současná, nová obsluha je přátelská a vtipná. Pokud toužíte po neortodoxních pivních speciálech nebo po pangalaktické gastronomii, jděte jinam. Pivo i jídlo je dobré a nevybočuje z řady lepší průměrnosti. Ani nahoru ani dolů. Zkrátka Bruska je tradiční hospoda a na tom se nic nezměnilo. Ještě že tak!

Chápu že je derby, ale když si chci udělat rezervaci od tří hodin pro 6 lidí, kdy tečou panáky, pivo proudem a každý si objedná jídlo , tak mi pán co se stará o rezervace odvětí, že na tento den rezervace nedělají , že budou mít už od dvou určitě plno , já vám to samozřejmě přeji, ale na hospodu která byla bohužel hodně dlouho zavřená , provozuje se pod hlavičkou nového majitele a personálu , tak mi to přijde jako velký přestřel . Stalo se to že už nikdy nepřijdem , škoda těšili jsme se na změnu a změna je brutální, kde máme našeho Sparťana , vždy probíhalo bez problémů, přeji hodně vydělaných peněz a krásný den , na konec ani gastro a obsluhu ani nemůžu posoudit, za mě velká škoda..

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.