Zpět na hospody
PIZZA FRANCESCO Metropole Zličín

PIZZA FRANCESCO Metropole Zličín

3.8 422 recenzí

Řevnická 1
Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 11:00 – 22:00

pondělí: 11:00 – 22:00
úterý: 11:00 – 22:00
středa: 11:00 – 22:00
čtvrtek: 11:00 – 22:00
pátek: 11:00 – 22:00
sobota: 11:00 – 22:00
neděle: 11:00 – 22:00

www.koberestaurant.cz

+420226081250

PIZZA FRANCESCO Metropole Zličín

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Staropramen Extra Chmel

Staropramen 11

Staropramen 10

Staropramen Nefiltr

Staropramen Granát

Staropramen Nealko

COOL grep

Stella Artois

Pivní burza

Aktuálně běží 4 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Vynikající a rychlá obsluha. Pizza výborná (škoda že mě nenapadlo jí vyfotit než jsem jí skoro celou snědl). Pozorovat kuchaře při přípravě pizzy je zážitek. Divili jsme se jak to tempo dokáže vydržet a ještě se usmívá 👍

Skvělý personál, vždy nápomocný a velmi ochotný. Mám omezené možnosti kvůli alergii na mléko a vždy mi vyjdou vstříc s objednávkou a rádi poradí. Skvělá atmosféra a ještě lepší jídlo. Domácí těstoviny chutnají vždy skvěle s jakoukoli doplněnou omáčkou a masem. Určitě doporučuji, sama sem chodím dosti často.

Dnes jsme byli v restauraci na obědě a musím hned napsat recenzi :-) Jídlo bylo vynikající, obsluha velice příjemná a profesionální. Moc oceňujeme menší koutek pro děti a slečny, které děti na chvíli zabaví. Dokonce si mohou děti vytvořit pizzu, to je opravdu parádní nápad. Celá obsluha byla velice milá a měla pochopení pro děti. Moc jsme si to užili. Děkujeme!

Celkově pěkná restaurace s dobrou obsluhou. Tuto restauraci často navštěvujeme, hodně objednáváme a vždy děkujeme číšníkům. Dnes nám poprvé připravili pokrm neadekvátní kvality (Caesar salát), který bohužel na naše přání nebyl hodný Ale stát se může cokoliv a každý dělá chyby Proto děkuji za snahu napravit situaci, i když to bylo zbytečné. Do této doby bylo vždy vše velmi chutné: pizza na křupavém tenkém těstě, dětské menu. Vše výše chvála! Myslím, že dnes to byla nehoda a určitě se do vaší restaurace vrátíme!

Prostory restaurace jsou pěkné. Mají pec na dřevo to je super. Točí se tam Stella to je také super. Posezení na venkovní terase je příjemné. Trochu z ruky od centra ale co se dá dělat. Byly doby kdy mi nevadilo si udělat výlet na druhý konec Prahy a zastavit se do mé nejoblíbenější pizzerie. Včera jsem se tam tedy vydal si udělat radost po covidove době. Ale moje oblíbená tuňáková pizza byla vyřazena z jídelního lístku. To mne nemile zaskočilo. Obsluha nenabídla jiné řešení. Napadlo mě nahradit tuňáka lososem to by mohlo v létě. Obsluha se zamyslela a dali jsme objednávku dohromady. Celkem hladový čekám na pizzu. Nedostal jsem tradiční couvert - domácí pečené pečivo s pomazánkou. Tak čekám a zapijim hlad Stellou. Pizza dorazila konečně. Objednal jsem si kousek limetky na lososa a nedostal jsem. Další zklamání výkonu obsluhy. Pizza celkem dobrá. Na závěr poslední zklamání a to účet za pizzu 420,-kč. To kdybych tušil tak si dám rovnou steak nebo si koupím 500g hovězí svíčkové a ugriluji si sám na chatě. Proto hodnocení negativní, nespokojenost a poslední návštěva. Zkuste se zamyslet - vzkaz pro vedení podniku jak se zlepšit.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.