Zpět na hospody
Radegastovna Kolbenka

Radegastovna Kolbenka

4.4 {reviews}

Hlavní město Praha
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 11:00 – 22:00

pondělí: 11:00 – 22:00
úterý: 11:00 – 22:00
středa: 11:00 – 22:00
čtvrtek: 11:00 – 22:00
pátek: 11:00 – 22:00
sobota: 11:00 – 22:00
neděle: 11:00 – 22:00

www.radegastovnakolbenka.cz

+420735121242

Radegastovna Kolbenka

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell Nefiltr

Radegast Ryze hořká 12

Velkopopovický Kozel Černý

Recenze

Parádní jídlo, parádní polévka a hezky načepované pivo. Dá se tu platit pomocí kódu, což urychlí odchod v pracovní době. A hezké vnitřní prostředí.

Obsluha - 0 bodov! Restaurace je sama o sebe docela dobrá. Pivo skvělý a obědy super! Každopádne tak neochotnú a nasranú obsluhu jsem už dlouho nevidel. Čekali sme 15 min. bez povšimnutí. Když donesl obedové menu, tak se vubec nezmínil, že pulka vecí už není. Když si nas opět po 15 min. všimnul, tak nam rekl, že pulku vecí nemají a my jsme si tím pádem nevybrali. Takže zabitých 30 min. neochotným personálem, ktorý se ani neomluvil a pri odchode ani nepozdravil. Tak otrávený personál jsem fakt dlouho nevidel. Abych nebyl jen negativní. Moje prvá skušenosť s touhle restauraci byla skvělá. Číšnice, milá pani, vyšla nám nejvíce vstřícně. Pivo bylo skvělý a na obědu jsme si pochutnali. Každopádně už se u nás ve firme koluje, že je tam hrozná obsluha a každý chce na oběd jinam. Když se změní chování obsluhy - mile rád dam 5* protože táto restaurace na to má. Děkuji, Ben.

Velmi pěkná hospůdka ve stínu Radegast. Dobré pivo i jídlo. Vstřícná veselá obsluha, vřele doporučuji.

Omlouvám se, ale zkoušeli jste sami jíst jídla z Vašeho stálého lístku? Něco tak strašného jsem zaprvé nikdy neviděl, ale hlavně nejedl. Vývar spíš česnečka, s nějakým pseudoknedlíkem tvrdým jako kámen, jako by jste ho zadělávali v roce 97'. Pan kuchař by se měl naučit základní pojmy jako řízek, protože to byl syrový flák krkovice obalený mastnou hmotou. Tři kousky panenky udělané úplně do mrtva s jednou lžičkou pepřové omáčky už byly pak jen přinejlepším úsměvné. A jako bonus jsem čekal 40 minut na jídlo s sebou jako jediný zákazník kuchyně, což bych ještě zkousl, kdybychom si pochutnali. Já nepíšu recenze, takže to už musí být, aby mě to donutilo. Mrzí mě to

Jídlo, prostředí, obsluha ... vše velmi překvapilo. Čekal jsem od nižší cenové kategorie značně horší služby i kvalitu jídla, ale jídlo bylo velmi dobré, plating pěkný a posypání v podobě mikrobylinek bylo příjemné zpestření.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.