Zpět na hospody
RE/MAX Alfa, Praha 6 - Dejvice

RE/MAX Alfa, Praha 6 - Dejvice

5.0 26 recenzí

Kyjevská 686/3
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 9:00 – 17:00

pondělí: 9:00 – 17:00
úterý: 9:00 – 17:00
středa: 9:00 – 17:00
čtvrtek: 9:00 – 17:00
pátek: 9:00 – 16:00
sobota: Zavřeno
neděle: Zavřeno

www.remaxalfa.cz

+420296240400

RE/MAX Alfa, Praha 6 - Dejvice

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

11 Mušketýr

Královský ležák 12

Královský Originál 10

Krušovice Nefiltr

Krušovice Pšeničné

Královské Černé

Reviews

Paní Martina Vyplelová se starala o celý náš nákupní proces během pořizování bytu v Praze. Už při první prohlídce bytu byla paní Vyplelová velmi milá a trpělivá. Znala odpověď na každou moji otázku, a proto jsem měla důvěru, že nabízený byt neskrývá žádné nepříjemné nebo skryté nedostatky. Velmi sympatické bylo, že již při prohlídce sama předem upozornila na fakta, které považovala za důležité pro moje konkrétní rozhodování. Následný nákupní proces byl plně pod kontrolou paní Vyplelové. K naší velmi pozitivní zkušenosti mohu jen říci: děkujeme za ušetřený čas. Nestrávili jsme na úřadech ani minutu. Paní Vyplelová vyřešila naprosto celý proces sama, my jsme pouze podepisovali dokumenty a sledovali vše jednoduše online. Paní Martině Vyplelové děkujeme za pohodový obchod. Bylo to velmi jednoduché. Stačilo chtít, vybrat si, zaplatit a podepsat. Skvělá zkušenost, skvělý servis a skvělý osobní přístup k nám.

Spolupráce s paní makléřkou Věrou Jesenskou byla má první zkušenost se službami realitní kanceláře a musím říct, že jsem byl velmi mile překvapen. Hledal jsem byt pro začátek svého života v Praze. Konkrétně byt 2kk za rozumnou cenu. Právě ona mi takový byt dokázala najít a zprostředkovat a to i přes mé omezené možnosti. Velmi si cením jejího profesionálního přístupu, ochoty a trpělivosti, jelikož pro mne vše bylo nové. Služby paní Jesenské vřele doporučuji!

Děkuji za zprostředkování nákupu bytu realitní makléřkou paní Ing. Libuší Humplovou, byla jsem velmi spokojena, se vším mi vyšla vstříc a vše proběhlo v naprostém pořádku.

Mohu velmi doporučit paní Martinu Vyplelovou, která mi pomohla s dlouhodobým pronájmem mého bytu. Jednaní bylo profesionální, ke spokojenosti mé i mého najemníka. Nájemník byl cizinec a hovořil pouze v anglickém jazyce, paní Vyplelová zajistila za mě celou komunikaci, včetně dodání nájemních smluv v angličtině a přepisu energií. Určitě se na ní znovu obrátím.

Na základě zkušenosti s prodejem nemovitosti mohu realitní kancelář Re/Max s čistým svědomím vřele doporučit. Paní makléřka Libuše Humplová byla nesmírně vstřícná a ochotná. Poskytla mi veškeré informace, průběžně jsem dostávala zprávy o tom jak prodej postupuje a veškeré náležitosti byly vždy s předstihem a perfektně připraveny. Celý prodej proběhl hladce, z mého pohledu i překvapivě rychle a servis realitní kanceláře byl naprosto bezchybný. Ještě jednou děkuji a ať se vám daří!

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.