Zpět na hospody
Restaurace Dobrá společnost

Restaurace Dobrá společnost

4.5 {reviews}

Parmská 387
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 11:00 – 23:00

pondělí: 11:00 – 23:00
úterý: 11:00 – 23:00
středa: 11:00 – 23:00
čtvrtek: 11:00 – 23:00
pátek: 11:00 – 1:00
sobota: 11:30 – 1:00
neděle: 12:00 – 22:00

www.restauracedobraspolecnost.cz

+420608727655

Restaurace Dobrá společnost

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell

Pilsner Urquell Nefiltr

Radegast Ryze hořká 12

Velkopopovický Kozel 11

Velkopopovický Kozel Černý

Gambrinus Nepasterizovaná 11

Gambrinus Nepasterizovaná 10

Recenze

Nejlepší buchtičky se šodó jaké jsem kdy jedla! A to jsem si myslela, že maminky nikdo nepřekoná 🙂 jidlo vzdy fantazie a obsluze poklona, jak stihaji plnou zahradku s rychlostí obsluhovat 👍 díky moc!

Už to není to, co dříve. Jídlo nám nechutnalo, obsluha už také není tak kvalitní. Škoda.

Zahrádka poloprázdná, přesto jsme na pivo čekali opravdu dlouho. Co mě tedy ale opravdu dostalo, byla jejich “domácí” malinová limonáda. Přítelkyně je těhotná a tak si chtěla dát něco zdravějšího, než klasickou malinovku nebo colu. Dostala však malinovku s ledem a půl plátkem pomeranče. Celé to svítilo jak růžový zvýrazňovač. Když jsem na to obsluhu upozornil, jen odvětila, že to není malinovka, jen je to dělané z kupovaného sirupu a jako malinovka to jen vypadá. I kdyby to byla pravda (jakože určitě není), rozčiluje mě, jak něco takového můžou prodávat s názvem “domácí”…Takže malou sklenici malinovky s pár kousky ledu a pomerančem jsem měla za 81,-Kč. Dalším zklamáním byly chipsy s dipem. Naposledy jsme dostávali vždy 3 druhy omáček, dnes je na výběr pouze jakási chedarová salsa koupená jistě ve sklenici v Kauflandu za pár korun. Na množství donesených chipsů to ani z daleka nestačí. Dříve jsme sem chodívali rádi a často, ale teď je to bohužel akorát přehlídka toho, jak co nejvíc oškubat zákazníky. Přemrštěné ceny a neodpovídající kvalita za nabízené produkty. Příště dáme přednost jinému podniku.

Na sídlišti není zase tolik možností, kde se dobře najíst. Dobrá společnost k nim ale určitě patří. Není to místo na romantickou večeři při svíčkách. Večer je tu rušno. Ale na pohodovou večeři a pivko ideální. Vaří velmi dobře a obsluha je příjemná, i když zde mají zrovna plněji. Palec nahoru :)

Velké poděkování patří skvělým kuchařům, kteří přes svou vytíženost, byly ochotní mi připravit jídlo mimo jídelní lístek, dle mých speciálních požadavků. Obsluha i servis s úsměvem a profesionalitou přijal mojí atypickou objednávku za skvělou cenu! Čepované pivo z čistých trubek od profivycepniho je jen milou třešničkou na dortu. Personál opravdu za 5 hvězd, rád sem přijdu znovu. Kdo chce kvalitní obsluhu, jídlo a pivo, jedině sem do čistého prostředí

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.