Zpět na hospody
Restaurace Kastrol

Restaurace Kastrol

4.6 1,858 recenzí

Ohradské náměstí 1625/2
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 11:00 – 22:00

pondělí: 11:00 – 22:00
úterý: 11:00 – 22:00
středa: 11:00 – 22:00
čtvrtek: 11:00 – 22:00
pátek: 11:00 – 23:00
sobota: 12:00 – 23:00
neděle: 12:00 – 22:00

www.restauracekastrol.cz

+420607048992

Restaurace Kastrol

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell

Birell Světlý

Ventill

TheMže

Proovan

Yuzu Pale Ale

Kisseláč Švestka

Pivní burza

Aktuálně běží 21 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Do Kastrolu zajdu jednou dvakrát do roka, když jsem služebně poblíž. Popíši poslední návštěvu, která dobře obsáhla klady i drobné chyby této restaurace. Při vstupu jsme bohužel narušili rozhovor obsluhy, který jsme moc nechtěli slyšet, nicméně kdo někdy v práci nazanadává. Na zahrádce bylo poměrně plno, ale stůl se nakonec našel a během několika minut se nás ujal číšník. Na první pohled mi přišel dost žoviální a arogantní, na což jsem alergický, ale během naší návštěvy se z něj vyklubal velmi sympatický a schopný chlapík, který nám řekl spoustu věcí o nabídce, doporučil nám různé domácí pálenky na aperitiv, povykládal o pivu - to všechno dvojjazyčně, protože jsem seděl u stolu s pěti upovídanými kolegy ze zahraničí a objednávat u nich jídlo a pití je opravdu řehole. Utopenec, tlačenka - paráda, naprosto fajn, podáváno s výborně natočeným pivem. Vývar také v pořádku. Následovalo pětiminutové čekání na pivo, které jsme bohužel mezitím viděli stát na slunci v okně u výčepu. Slečna už nám ho nesla se spadlou pěnou, ale nás číšník ji "otočil" a za chvíli jsme měli pivo jak má být. To se pozná, že se o vás někdo stará. Na doporučení jsem si dal šípkovou, byla to absolutně nejlepší šípková, co jsem kdy jedl a nemám víc co dodat. Prostě lepší jsem neměl. Kolegové si také chválili. Nějak mi připadá, že čím déle tam vždycky sedíme, tím je to tam lepší a lepší. Možná kdyby šlo o jinou restauraci, tak dám za drobné chyby jen čtyři hvězdičky, jenže celkový dojem prostě pod pět hvězd nejde. Zvlášť, když máte na talíři opravdu skvělé jídlo. Těším se na další letní návštěvy a držím palce, ať se Kastrolu daří

Rád bych svou více než rok starou recenzi zaktualizoval. Kastrol navštěvujeme již řadu let. Restaurace nabízí kvalitní a poctivé jídlo za dnes už běžné ceny, domácké a rodinné prostředí, čistý interiér, vlastní pivo Kastrol, milý a snaživý personál. Hodí se na rychlý pracovní oběd, večeři ve dvou, akci ve větším počtu lidí nebo jen pivko a tatarák na zahrádce. Oceňuji, že majitel do podniku investuje a že si drží kvalitu i chuť pokrmů. Proto se tak rádi vracíme. Líbí se mi obnova a modernizace přední zahrádky, refresh fasády i jídelních lístků. Doporučuji rezervaci, občas bývá plno.

Po dlouhé době při návštěvě restauračního zařízení mi opravdu chutnalo . Často se mi stává že je to velké zklamání ,což v Restauraci Kastrol se vám nemůže stát .. předkrm -vdolek se šlehanou brynzou a škvarky .. Hlavní chod- kančí ragú na šípkové omáčce s opečenými bram. nočky … Dezert - čoko koláč se slaným karamelem Vše bylo výborné.. mňaaam Milá a ochotná obsluha .. Určitě se s velkou radostí na toto příjemné místo vrátíme, abychom ochutnali nějaké jiné dobroty..

Příjemný podnik který překvapí atmosférou českého 🇨🇿 venkova a přitom v džungli velkoměsta. Profesionální obsluha, čisté prostředí, a naprosto fantastická česká kuchyně. Svíčková geniální! Na čepu místní pivo i Plzeňský Prazdroj 🍺 Zcela zasloužených 5 ⭐️ i přes drobnou vadu na kráse v podobě malého množství parkovacích míst.

Opakovaně vynikající přístup a krmě. Velmi kvalitní restaurace, kde najdete pochopení pro své gastronomické choutky. Naprosté minimum nedostatků. Vyšší střední třída pokrmů. Vysokou gastronomii zde nehledejte. Ale spokojenost s vynikající středoevropskou kuchyní určitě najdete. Velmi oblíbená návštěva i v létě s dětmi na příjemné zahrádce.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.