Zpět na hospody
Restaurace Kovářská- Vulkanus

Restaurace Kovářská- Vulkanus

3.7 723 recenzí

Kovářská 939/4
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 10:30 – 23:00

pondělí: 10:30 – 23:00
úterý: 10:30 – 23:00
středa: 10:30 – 23:00
čtvrtek: 10:30 – 23:00
pátek: 10:30 – 23:00
sobota: 11:00 – 23:00
neděle: 11:00 – 23:00

restauracekovarska.cz

+420725986096

Restaurace Kovářská- Vulkanus

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell

Velkopopovický Kozel 11

Velkopopovický Kozel Černý

Gambrinus Nepasterizovaná 10

Zlatý Bažant

Pivní burza

Aktuálně běží 51 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Z této restaurace jsme si objednávali několikrát, ale bohužel dneska (11. října 23) to byla blamáž. Obě jídla obsahovala syrové kuřecí maso. Asi to bylo tím, že kuchař už byl ve 21 hodin znuděný. Jelikož jsem v minulosti prodělal salmonelu je to pro mě moc citlivé. Zbytečně vyhozené peníze

Jelikož neprošel pokus objednat si donášku domů a nikdo nebral telefon, zašli jsme na večeři osobně. Před hospodou postávali lidé s korbelama, ale uvnitř u stolů se ještě našlo místo pro dva hladové se psem. Takhle ve špičce vyšli žebra lehce vysušené a steak (objednaný se zpožděním, ale doneseno spolu) trochu nerovnoměrný mezi rare až médium, ale i tak jsme si pochutnali. Krokety a čerstvost zeleniny měli vzorové.

Příjemné prostředí, vynikající obsluha, velké porce jídla (, mně to chutnalo) a pohodová cena.

Kuřecí stripsy, hranolky, coleslaw pro jednoho nebo dva jedlíky. Výborné jídlo, rychlá obsluha. Mohu jen doporučit.

Z této restaurace jsem objednala dvakrát a už nikdy víc. Při první objednávce před pár dny jsem objednala smažený květák s bramborem, tatarkou, k tomu byl kuřecí vývar, a dvakrát nakládaný hermelín. Květák byl dobrý i brambory byly pěkné, vývar byl mdlý ale v pohodě, nakládaný hermelín bohužel dali na teplý vývar, takže se totálně roztekl a smíchal s olejem a cibulí. Dnešní objednávka KATASTROFA. Pikantní směs s kroketami, která byla ultra mastná a vodová jak gulášová polévka, v tom par kousků zeleniny, tři kousky masa a rozteklý eidam - který měl bylt chedar. Nedosmažené krokety rozmáchané v údajné směsi také mňamka. Dále jsem objednala brokolicový krém s krutóny a místo toho jsem dostala nějakou červenou opět jak gulášovou polévku. Bramboráky s nivou a uzeným - kupované bramboráky opravdu nebyly dobré - doporučuji jiného dodavatele, je to jak moučno-bramborová buchta, úžení a niva v pohodě 😅. REAKCE NA ODPOVĚĎ VLASTNÍKA: Dobrý den, pokud jsou bramboráky vlastní výroby, pak je to o to smutnější. Kdo naskládá jídlo do jedné tašky nemůže od rozvozu očekávat, že to rozdělí, ale dobře, zřejmě předáváte samotné krabičky. A že byl brokolicový krém v pátek je hezké, nicméně na Bolt Food byl uvedený na daný den, takže to asi máte spravovat a kontrolovat vy ne?

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.