Zpět na hospody
Restaurace Nad Alejí

Restaurace Nad Alejí

4.2 1,363 recenzí

Brunclíkova 1875/17
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 11:00 – 23:30

pondělí: 11:00 – 23:30
úterý: 11:00 – 23:30
středa: 11:00 – 23:30
čtvrtek: 11:00 – 23:30
pátek: 11:00 – 23:30
sobota: 11:00 – 23:30
neděle: 11:00 – 23:30

www.nadaleji.cz

+420607083183

Restaurace Nad Alejí

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Staropramen Extra Chmel

Staropramen 12

Staropramen 11

Staropramen Nefiltr

Staropramen Granát

Staropramen Nealko

COOL grep

Hoegaarden

Hubertus Prémium

Hubertus Medium

Hubertus Výčepní

Hubertus Tmavé

Hubertus Tři sestry

Pivní burza

Aktuálně běží 8 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Restaurace Nad Alejí na Petřinách v Praze 6 nabízí návštěvníkům skvělou kombinaci tradiční české kuchyně a moderního prostředí. Otevřený prostor je sice prima, ale do útulnosti to má prostě daleko. Je to klasická velká hospoda, kde se točí dost piva a tomu taky odpovídá úroveň zábavy štamgastů, hlavně ve večerních hodinách.¨ Chcete-li si sednout na oběd (ale i na večeři), je lepší si objednat místo předem, protože tu vzhledem k místní, naprosto nulové konkurenci, mají pořád plno. Vaří tu velmi dobře na to, kolik hostů se tu protočí, ale čepují dobře vychlazené pivo, takže cajk. Možná by občas neškodilo, kdyby si číšníci neutahovaly ze svých ženských kolegyň přímo před hosty. Děla to trochu misogynní dojem a to není v dnešním světě nejlepší vizitka. Ale až půjdete kolem, stavět se tu není ztráta času, hlavně na jejich steaky, ty tu umí fakticky dobře.

Jídlo i pivo fajn, ale přístup obsluhy naprosto tragický. Chodíme sem cca 2x týdně a i přes to jsem dnes byla z hospody vyhozena, protože jsem si přinesla kelímek se zbytkem kafe z nedaleké cukrárny. V kelímku byl lok kafe a i přes to mě číšník raději vyhodil než abych si dala v hospodě večeři a pár piv. Chápu, že není možné si přinést vlastní večeři a otevřít si vlastní pivo v plechu, ale nechat dopit člověka zbytek kafe by mohli. Přeci jen jsem si chtěla dát večeři a pár piv a tedy utratit zde peníze bez ohledu na to, jestli mám zbytek kafe nebo nikoliv.

Výborná obsluha, na Prahu úplně fantasticky nízké ceny, polední menu skvělé, normální jídlo taky dobré, pěkný výběr piva (Staropramen různých druhů) a čepovaný nealko Staropramen, což je proti té běžné birellové brečce úplný luxus. Židličky pro děti jsou k dispozici tři, taky lepší než ve většině podniků.

Skvele jidlo, prijemna obsluha a pohodova atmosfera. Pochutnali jsme si a radi se vratime.

Hotovka- bramborový salát, vepřový řízek-2ks, citron. Výborný. Bez chyby. Doporučuji. Milá obsluha.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.