Zpět na hospody
Restaurace Pod Hrází

Restaurace Pod Hrází

4.2 768 recenzí

U Břehu 1372/61
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 12:00 – 23:00

pondělí: Zavřeno
úterý: Zavřeno
středa: 14:00 – 22:00
čtvrtek: 14:00 – 22:00
pátek: 14:00 – 23:00
sobota: 12:00 – 23:00
neděle: 12:00 – 20:00

www.restauracepodhrazi.cz

Restaurace Pod Hrází

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell

Gambrinus Nepasterizovaná 10

Pivní burza

Aktuálně běží 15 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Za nás vše super, obsluha milá a komunikativní a jídlo dobré. Ani s hafany nebyl problém. Děkujeme

Zastavili jsme se zde při procházce na přehradu. V šoku jsme byli z cen. Malá porce hranolek s kečupem za 100 Kč. Birell Pomelo Grep 50 Kč. Zahrádka je bez obsluhy, což je ve většině podniků, ale při naší návštěvě byli všichni venku, tak by mi přišlo vhodné obsluhu poslat obsluhovat a ne ji nechat civět z "okénka". Navíc obsluha nebyl dobře naložena. Prostředí restaurace nic moc, ale svého zákazníka si to najde. My se zde nejspíše již nezastavíme.

Navštívil jsem nedávno restauraci s venkovním posezením a rád bych se podělil o své zkušenosti. Atmosféra byla příjemná a posezení venku dodávalo restauraci příjemný venkovský šarm. Bylo skvělé si vychutnat své jídlo na čerstvém vzduchu a při krásném počasí. Co se týče nabídky, měl jsem možnost ochutnat jejich malinovku a musím říct, že byla vynikající. Co se týče jídla, zvolil jsem si hranolky, které posloužily jako svačina na zahnání hladu. Byly křupavé, dochucené a dobře připravené. Parkování před restaurací bylo snadné a pohodlné, což bylo velkým plusem. Po jídle jsme si mohli udělat příjemnou procházku po okolí, což bylo skvělé na relaxaci a strávení času s přáteli. Jediné, co mi trochu zamrzelo, byla cena hranolek s kečupem, která byla za 100 Kč. Považuji to za trochu přemrštěné, zvláště s ohledem na to, že jde o poměrně jednoduchou svačinu. Bylo by příjemné, kdyby cena byla více přiměřená. Celkově vzato, restaurace s venkovním posezením nabízí příjemnou atmosféru, vynikající malinovku a chutné hranolky. Parkování je snadné a procházka po okolí je příjemným bonusem. Jediným mínusem je vyšší cena hranolek. Přesto bych tuto restauraci doporučil pro příjemné posezení a chuťové zážitky.

Moc pěkné prostředí, milá obsluha, vynikající jídlo a výborné pivo Trautenberk 😋

Úžasná restaurace❤️ Navštívili jsme několikrát za dobu pobytu v Praze a určitě se máme důvod vracet. Lokalita super… pivečko cestou na procházku kolem přehrady a zpět 😊 Večeře vynikající a obsluha k nezaplacení🥰 Rádi se vrátíme …

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.