Zpět na hospody
Restaurace Klid po práci

Restaurace Klid po práci

4.1 {reviews}

Sokolovská 198/207
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 11:00 – 23:00

pondělí: 11:00 – 23:00
úterý: 11:00 – 23:00
středa: 11:00 – 23:00
čtvrtek: 11:00 – 23:00
pátek: 11:00 – 24:00
sobota: 12:00 – 24:00
neděle: Zavřeno

www.klidpopraci.cz

+420283891574

Restaurace Klid po práci

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell

Velkopopovický Kozel 11

Gambrinus Nepasterizovaná 11

Recenze

Největší chyba byla, ze jsme tuto restauraci navštívili až teď. Skvěle prostředí, dobre jídlo, a i ceny fajn. Určitě jsme zde nebyli naposled.

Opravdu dobré jídlo, skoro vždy zde objednávám tortillu, která je fakt výborná a i veliká, akorát škoda že tam dávají poslední dobou nečerstvou zeleninu (nebo minimálně já ji tak dostávám v tortille posledních pár měsíců) tak to tu chuť trochu zhorší - ostatní jídlo moc dobrý, je to moje nejoblíbenější restaurace v okolí :)

Nadmíru příjemný suterénní prostor restaurace s velice originálním názvem. Jídla polední i minutková na velmi vysoké úrovni a za vcelku příznivé ceny. Pivo z plzeňského pivního hegemonu + tradiční doplněk Radegast stejného koncernu je čepováno ve kvalitní míře, odpovídající teplotě a na kvalitním výčepním zařízení. Obsluha je ochotná a přívětivá. Hygienická zařízení čistá a vpravdě hygienická. V létě k dispozici i zahrádka. MICHAL STEIN

Hezké místo na venkovní posezení, ale velice nenápadné. Ze strany ulice budí dojem, že je zavřeno, proto jsme toto místo objevili asi po roce bydlení v okolí. Zamrzelo, ze jsme tolik času chodili velkými partami po okolních hospodách, kde na prosbu spojit stoly obsluha protáčela oči. Obsluha výborná, příjemná, vždy jsme potkali slečny servírky. Jídlo, co jsme zkoušeli (burger, utopenec, buřty v pivu, hermelin) bylo super. Oceňuji možnost vybrat menší nebo větší burger. Osobně bych popřála věnovat více pozornosti hygieně pivního skla (pocit, ze se pivo nechová jak má možná kvůli nevhodným čisticím prostředkům ), a i celkově - třeba dětský koutek vypadá smutně a opuštěně (dětské židle s nánosem prachu). Za velké plus považuji nekuřáckou část zahrádky, nyní to najdete málokde. Vnitřek by chtěl zútulnit, nevypadá až příliš vstřícně, ale nehledě na to, ze je ještě na čem pracovat, pocity z návštěvy jsou ryze pozitivní. Přejeme majitelům, aby zapracovali na mouchách a dařilo se. P.S.: reklama ze strany zahradky trčí v křoví, což asi není příliš efektivní ;-)

Taková průměrná "hospoda". Vnitřek restaurace působí trochu ponuře až depresivně, ale když bude hezky a sednete si na poměrně velkou zahrádku, tak tam můžete strávit příjemný večer.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.