Zpět na hospody
Restaurant Zlaté Sele

Restaurant Zlaté Sele

4.2 24 recenzí

Na Proseku 40/1
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 11:00 – 22:00

pondělí: 11:00 – 22:00
úterý: 11:00 – 22:00
středa: 11:00 – 22:00
čtvrtek: 11:00 – 22:00
pátek: 11:00 – 22:00
sobota: 11:00 – 22:00
neděle: Zavřeno

www.zlatesele.restaurant

+420773474123

Restaurant Zlaté Sele

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Bernard Jedenáctka

Bernard Desítka

Nefiltrovaná 10

Bernard Dvanáctka

Nefiltrovaná 12

Bernard s čistou hlavou Švestka

Recenze

Roastbeef s šťouchanými bramborami a zeleninkou. Na doporučení vrchního. Maso vůbec nebylo gumové a v puse se úplně rozplývá. Brambory úplně akorát. A zelenina tomu dala vyváženou chuť. Za mně výborné.

Pred 2 roky se zmenil provozovatel a prijde mi, ze to prospelo. Byl jsem na obede a atmosfera i obsluha vporadku, jidlo chutne.

V den naší návštěvy neskutečně pomalá obsluha, ale vynikající jídlo, velké porce za nizky peníz.

Naprosto neprofesionální přístup k hostovi,první návštěva mi paní přinesla úplně jiné jídlo než jsem si objednal,druhá návštěva po objednání pití vám je sděleno že kuchař bude vařit až za 45min že má velkou objednávku!?Restauraci nedoporučuji!!!No vidíte ani nevíte o co jde,v neděli jsem u vás rozhodně nebyl bylo to v týdnu,agresivní jsem už vůbec nebyl!!!Restaurace byla otevřená a vy místo aby jste obsloužila hosta co k vám chodil pravidelně tak jste řešila objednané obědy přes telefon a né hosty co vám přišli do restaurace,a nebojte dle vaší reakce na recenzi k vám už určitě nepříjdu!!!Zlaté bývalé vedení zlatého selete!!!

Za nás příšerné!Dnes jsem byla v restauraci na obědě se svou dcerou a neteří a musím říct, že jídlo nic moc.Objednala jsem si kuřecí steak a číšník mi donesl vepřový což už chápu, jelikož není schopný si objednávky zapisovat.Dcera měla vepřové medailonky z hribkovou omáčkou a zvedl se jí žaludek.Houby byly nakrájené na velké kusy.Ceny přijatelné.Umisteni restaurace v pořádku klidná lokalita.Na závěr pán mi řekl ať jdu zaplatit dovnitř.Jsem zvyklá,že číšník přijde s účtem za mnou .Kdysy to byla moc fajn restaurace.Radsi se téhle restauraci vyhněte obloukem

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.