Zpět na hospody
SB Centrum

SB Centrum

4.0 482 recenzí

K Horkám 2284
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 9:00 – 24:00

pondělí: 7:00 – 23:00
úterý: 7:00 – 23:00
středa: 7:00 – 23:00
čtvrtek: 7:00 – 23:00
pátek: 7:00 – 24:00
sobota: 9:00 – 24:00
neděle: 9:00 – 22:00

www.sbcentrum.cz

SB Centrum

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

11 Mušketýr

Královský ležák 12

Královský Originál 10

Krušovice Nefiltr

Krušovice Pšeničné

Královské Černé

Krušovice Hořké Nealko

Zlatý Bažant

Reviews

Prostory wellness jsou velmi příjemné , to se však nedá říct o obsluze. Už při minulé návštěvě bylo takřka nemožné si cokoliv objednat, jelikož u baru většinu času nikdo nebyl. Dnešní zážitek mi však návštěvu wellness znechutil úplně a to z pohledu bezpečnosti - v průběhu celých 2 hodin na baru nebyla obsluha, což je sice nepříjemné, ale ještě bych to akceptovala. Co nemohu pochopit je fakt, že dveře pryč z wellness byly zamčené a přitom se jednalo o únikový východ. Abychom mohli wellness opustit, museli jsme zavolat na uvedené telefonní číslo, což taky nepovažuji za vhodné řešení vzhledem k tomu, že do wellness si běžně člověk telefon nebere. Když jsem obsluze zavolala a zeptala se jí, z jakého důvodu jsou zamčené únikové dveře, když v prostorech není žádný zaměstnanec, odpovědi se mi nedostalo. Návštěva proběhla v pátek 22. 9. mezi 11:30-13:30 (bohužel se mi nedaří odpovědět na komentář).

Po pul hodine odchazime od prazdneho spinaveho stolu s plnym popelnikem na zahradce, ktery tam nechal nekdo pred nami. Ke stolecku jsme si museli donest zidle a take s tim, ze si je mame potom uklidit zpet. Pritom slecna servirka pri prichodu kourila cigaretu a cekala az pozdravim jako prvni. Kdyz muze kourit, ma i cas na to pripravit stul. 3 dospeli a 2 deti vsichni otraveni a bez objednavky odchazime, jednoduse proto, protoze nikdo neprisel, abych si vubec objednal. Je to bizardni a smutny. Nikdy neprijdu a nereknu nic pekneho na dany podnik. Vedeni by se melo zamyslet, jestli je tohle spravna cesta k uspechu. Byla to sobota 26.8.2023 v 18:30

Když jsme přišli, stoupnuli jsme si k baru k výčepu, že si objednáme. Servírka stála na druhé straně baru a kývla na nás hlavou jako "co tu chcete". Když jsme si objednali (a několik věcí na naší objednávce pokazili), ptali jsme se, jestli si můžeme sednout na zahrádku (bylo nádherně a zahrádka byla uklizená). Bylo nám řečeno že jestli jako chceme tak ať si to jako vyndáme a pak jako uklidíme. Obsluha tragédie. Nádobí jsme si museli odnášet sami na bar a objednávat si tam. Když servírka šla k vedlejšímu stolu, byla k nám stále otočena zády, asi abychom si ji nemohli přivolat a obtěžovat ji. Bylo tam úplně prázdno ale dámy se asi nechtěly sedřít. Navruhuji přejmenování na SB samoobsluha.

Dnes jsem byl v sauně v SB centru. Sauna vypadá pěkně, ale bohužel zážitek pokazili tři hulváti ve výřivce, co se sebe křičeli a obsluha si s nimi nevěděla rady. Ono se nejde divit, když tam na ně byla sama mladá slečna, ale neměla bohužel možnost přivolat nějakého manažera, který by jí pomohl sjednat nápravu a problémové návštěvníky z místa vykázat. Obsluze nic nevyčítám, protože se maximálně snažila to řešit a nakonec bylo vše vyřešeno až poté, co jim vynadalo více návštěvníků včetně mé osoby. Ale po tomto zážitku do sauny již nepůjdu, protože je to prostor na relaxaci a ne prostor, kde musí člověk poslouchat hlučný hovor třech bezohledných hulvátů.

Bowling fajn, dokáže se u něj zabavit poměrně velké množství lidí. Personál stále stíhal nosit nové objednávky, takže jsme nedostatkem netrpěli. Restaurace u bowlingu jen pizza a pár chuťovek, ale celkem fajn. Pivo cenově lehce pod konkurencí, takže spokojenost. Jo a pánské záchody... Radši viz foto 😁

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.