Zpět na hospody
Srdcovka U Drsnejch

Srdcovka U Drsnejch

4.1 1,174 recenzí

Mukařovského 1985/5
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 10:30 – 24:00

pondělí: 10:30 – 24:00
úterý: 10:30 – 24:00
středa: 10:30 – 24:00
čtvrtek: 10:30 – 24:00
pátek: 10:30 – 24:00
sobota: 10:30 – 24:00
neděle: 10:30 – 24:00

www.gambrinus.cz

+420251116041

Srdcovka U Drsnejch

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell

HOP⁴

Velkopopovický Kozel Černý

Gambrinus Nepasterizovaná 11

Gambrinus Nepasterizovaná 10

Gambrinus Nefiltrovaný ležák

Pivní burza

Aktuálně běží 28 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Pokaždé super bašta. 🍽 A Gambrinus z tanku chutná opravdu skvěle! 🍻

Fajn hospoda s dobrým jídlem, rychlou obsluhou, příjemným interiérem a dobře pitelným pivem. Zajímavé jsou sezónní jídelní lístky/pivní speciály.

Byla jsem zde se svým přítelem poprvé a naposledy. I přes skoro prázdnou hospodu si nás z obsluhy nikdo nevšímal. Nikdo nepřišel. I přesto, že na nás obsluha vrhala každou chvíli divné pohledy. Došla jsem si nakonec přímo k číšníkovi a slušně poprosila o dvě piva. Nečekala jsem, že to bude takový problém. Čekali jsme na ty piva další půl hodinu. A když jsem se zeptala starší číšnice, která kolem chodila s pivem, tak na mě jen nepříjemně zařvala "jezis vzdyt už vám to nesu!!!" Podotýkám, že jsem se jen zeptala zda to pivo, které nese náhodou nepatří k nám, protože chodila pořád kolem ostatních. No nic.. chápu, že né každý den je posvícení.. ale zkazit den nám taky nemuseli.. přítel je navíc cizinec, takže moc nechápal co se děje..a bylo to prostě zklamání. Jak chutná hlavní jídlo nedokážu posoudit a asi už ani nikdy neposoudim. Jsem z Řep a musím uznat, že to jak jsem si říkala, že to je v Řepích nic moc.. tak teď oproti této hospodě to tam je vlastně dost skvělý.

Restaurace vypadá na první pohled hezky. Dal jsem si obědové menu a nevidím rozdíl mezi touto "restaurací" a nějakým "fast foodem" v obchoďaku, kde vám to naloží na talíř z pultu. V této restauraci je jídlo studené, kuřecí maso tuhé na hranici poživatelnosti, to už je umění a celkově fakt malá porce. Takže na jídlo fakt nedoporučuji, to už je lepší zajít někam na kebab. Pivko mají naopak super. Obsluha poměrně rychle obslouží, ale nejde vidět žádný úsměv, vytvoření atmosféry, nic. Prostě "tady máš pivo a čau". Dohromady je to typická nálevna s výborným pivkem, průměrnou obsluhou, průměrnými cenami a podprůměrným jídlem. Na pivko sem ještě zajdu, ale jídlo si dám jinde.........

Fajn místo na oběd s většinou širokým výběrem jídel (primárně českých jídel) za dobrou cenu a kousek od metra. Vnitřek je prostorný, možnost je sedět i venku, všude hraje hudba z televize (náhodný mixy). Mimo oběd jsem zatím nezkoušel.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.