Zpět na hospody
Stejkárna Chodov

Stejkárna Chodov

4.8 129 recenzí

Starochodovská 1360/78
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 11:00 – 23:00

pondělí: 11:00 – 23:00
úterý: 11:00 – 23:00
středa: 11:00 – 23:00
čtvrtek: 11:00 – 23:00
pátek: 11:00 – 24:00
sobota: 11:00 – 24:00
neděle: 11:00 – 22:00

www.chodov.stejkarna.cz

+420778060866

Stejkárna Chodov

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell

Velkopopovický Kozel 11

Pivní burza

Aktuálně běží 57 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Jak píšu i jinde, v restauracích po celém světě si dávám posledních 20 let v 99% případů vždycky steak ze svíčkové. Tady mají opravdu jeden z nejlepších v Praze. Prostředí je super, škoda jen, že je to na Chodově. Tyhle oblasti Jižáku nemusím (ale Westfield, co je kousek, miluju; myslím to okolí tam obecně). Jídlo je super, obsluha také, 5 hvězd ale určitě nedám, protože ve Wood&Steak na I.P. Pavlova (tzn. v atraktivnějším centru Prahy) mají steaky stejně dobré, ne-li ještě mírně lepší, ale ceny jsou nižší min. o třetinu. Stejkárna má ceny svíčkové jedny z nejvyšších v Praze (nepočítám fakt předražené snobské podniky, tam nechodím). PS: Na fotkách jsou jako příloha hranolky s čedarem a lanýžovým olejem. To byla moje blbá volba, chuť stejku to přebíjí a nehodí se to k tomu. Takže doporučuji, pokud to mají, třeba baby brambory s trochou másla. Za mě nejlepší příloha ke stejku.

Velmi příjemná obsluha masíčko skvělé až na ty ceny. Z porcí se nepřejíte ale pochutnáte si.

Stejkarna Chodov nás nadchla.prekrasny interiér,moc milá a profi obsluha.A jídlo naprostá pecka,měli jsme steak Ball tip s demi glas omackou,tak ten byl jako maslicko,luxus.Manzel měl rumpsteak s peprovou omáčkou,a taky dokonalost.Jedina malinká výtka je na fazolky se slaninou. Ty byly bohužel pretazene, moc měkké, mnohem chutnejsi jsou na zkus.ale vůbec to nepokazilo dojem z požitku z jídla,rozhodne jsme nebyli naposledy.

Restauraci Stejkárna jsme navštívili během našeho krátkého pobytu v Praze v neděli 14. ledna 2024. Zaujala nás vysokým hodnocením a sloganem „cukrárna pro masožravce“, tak jsme se rozhodli ji otestovat. Musím konstatovat, že jsme rozhodně nelitovali - právě naopak. Při vstupu nás uvítal milý pan vrchní (?), který s námi lehce, ale v mezích zažertoval. Během večera jsme pak mohli ocenit jeho smysl pro humor ještě několikrát a za sebe musím říci, že to je člověk, kterého očividně práce s lidmi velice baví. Také ostatní personál fungoval na jedničku. Objednali jsme si domácí limonády, které byly vynikající. Pokračovali jsme nachos, ke kterým tu dávají tři omáčky a museli jsme konstatovat, že jedna byla lepší než druhá. Fakt jsme si pochutnali. Za mě tedy zvítězila chedarová omáčka. Poté jsme si objednali burgery - já čísburger a manželka pork s trhaným vepřovým masem. Už když nám jídla přinesli na stůl se nám sbíhaly sliny. Když jsme se zakousli, explodovala nám v ústech doslova symfonie skvěle vyladěných chutí. Máme v Ostravě vyhlášené Mamas Bistro, ale Stejkárna ho překonala ve všech směrech. Oceňuji také velice příjemné prostředí moderní restaurace. Všude bylo čisto, atmosféra příjemná, prostě takto si představuji podnik, do kterého bych se nestyděl pozvat ani svého šéfa. Za sebe říkám, že tohle je klenot Jižního Města - skvělý personál, vynikající jídlo a moc fajn prostředí - všechno na pět hvězdiček. Při příští návštěvě Prahy se stoprocentně vrátíme!

Zašli jsme s kamarádem a chtěli si užít, co to jen šlo :) Proto jsme neváhali a objednali si každý skoro to nejdražší, a to za 665 Kč prkénko plus přílohu. Na prkénku měly být 3 kusy masa po 100 g. Nevím, jestli to ve výsledku bylo opravdu 300 g, ale i s přílohou jsme se nenajedli. Kolega si ještě potom doobjednal jejich standardní tatarák asi za 350 Kč, protože se měl ještě hlad :D Masa byla sama o sobě moc dobrá, ale co mi hodně zkazilo zážitek bylo, že mně přišly všechny tři kousky studené. To u masa / porce za 650 korun fakt nečekáte a jste z toho hodně zklamaný a smutný. Kolega měl maso údajně v pořádku, takže se asi stala klasika, že než se doupravilo jeho maso, moje tam čekalo a stydlo. Což by správný kuchař neměl nikdy pustit z kuchyně zákazníkovi, obzvlášť, když si člověk za jednu porci neplatí dvě stě, ale skoro osm set. Maso bylo bohužel tak studené, že se ani máslo, které jsem si k němu objednal vůbec nerozpouštělo, což vypovídá za své. Ihned jsem to řešil s velmi milou a pozornou paní servírkou, která mi maso během chvilky přinesla znovu teplejší. Po další chvíli se přišla zeptat, jestli je to tak v pořádku, takže tu jen chválím a děkuji za super servis. Nicméně i na podruhé bylo maso spíš vlažné, ne moc prohřáté, ale už jsem se chtěl opravdu najíst. Chápu, že doohřívat stejk, který má být medium je složité, ale v tom případě by měl jít rovnou z grilu zákazníkovi a ne někde chladnout. Hranolky jako příloha za 125 Kč údajně v kombinaci lanýže (předpokládám ole)j a Grana Padano. Hm. Posypané sýrem byly, ale lanýž jsem necejtil ani trochu. Celkový dojem z jídla byl spíš podprůměr. Člověk se těší na gastro zážitek, za který je ochotný si připlatit a dát víc peněz než v Imperialu a nakonec zakusuje suchý hranolky, protože čeká až se mu někde nějak dohřeje maso. Hovězí stejky maj bejt přece ve špičkový kvalitě a přípravě. Paní se omluvila, nicméně žádná kompenzace, nějaká pozornost podniku za zkažený zážitek nikde, to vnímám za neochotu majitele / provozního. Dýško necelých sto korun jsme každý nechali i tak (tím chci říct, že i když se něco nepovede, tak i host dokáže být štědrý, škoda, že podnik ne), paní servírka se snažila a nemůže za to, ale určitě bych sem na stejky znovu nezašel.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.