Zpět na hospody
Stodola House

Stodola House

4.0 1,391 recenzí

Kupeckého 832/2
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 15:00 – 1:00

pondělí: 15:00 – 1:00
úterý: 15:00 – 1:00
středa: 15:00 – 1:00
čtvrtek: 15:00 – 1:00
pátek: 15:00 – 1:00
sobota: 15:00 – 1:00
neděle: 15:00 – 1:00

www.stodola.pub

+420602355400

Stodola House

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell

Velkopopovický Kozel Černý

Gambrinus Nepasterizovaná 11

Pivní burza

Aktuálně běží 19 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Výborné pivo Plzeň. V 6hod večer už nebyla teplá večeře. Objednali jsme si tak škvarkovou pomazánku. Pomazánka nic moc, byla tak ztuhlá, že se nedala namazat na chleba. Jako kdyby ji právě vytáhli z mrazáku. Obsluha si nás moc nevšímala. I když byla restaurace poloprázdná. Abychom si vůbec objednali jídlo, museli jsme jít za obsluhou V restauraci bylo strašné vedro, klimatizace zde není. Hrozný zápach na pánských toaletách. Nedá se platit kartou. Velmi tvrdé, těžké, nepohodlné židle.

Ten fakt, že podporujete klid zákazníku a nepodporujete uřvané fakany se mi velice líbí. Maminky se můžou vybrečet tady ---> (__) Vezměte děcka do McDonaldu a hospodu nechte hospodou.

Děkujeme za úžasný večer. Skvělé pivo i jídlo. A nejlepší výčepák Michal a jeho hbité a milé kolegyně. Díky.

Po příchodu jsme si objednali pivo s manželkou oba jsme dostali podmíráky. Když jsme to reklamovali (úplně v klid, servírka na nás vyjela , že s tím nemá co dělat ať si to jdeme reklamovat na výčep sami, že ona za to nemůže. Tomu říkám panečku servis.... Jídlo v pohodě, pivo taky, ale když vemu, platil jsem 5 a vypil 4.

Dvě hvězdičky dávám za nádherné prostředí restaurace. Bohužel mohu dát ale jen dvě. Přišli jsme se najíst a připadali jsme si opravdu nevítaní. Paní servírka se celou dobu tvářila jako když ji hrozně obtěžujeme. Chápu, že je nedostatek personálu a že je "uběhaná", ale zákazník by měl být vždy na prvním místě a tvářit se na něj jako na obtěžující hmyz zkrátka restauraci nedělá dobré jméno. Ušklíbnutí při objednání nápoje, nepřinést nám rovnou jídelní lístek, výběr z pouhých 4 chuťovek k pivu... opět ušklíbnutí se, když jsme řekli, že si z nabídky bohužel nevybereme a že děkujeme a ve finále se ušklíbnout, když platíme... necítila jsem se tam bohužel vůbec dobře a je to ohromná škoda. Je to nádherný prostor, jen ten personál jaksi pokulhává (nebo jsme měli smůlu na náladovou servírku, netuším). Dlouho se mi nestalo, abych dala restauraci špatné hodnocení, zde bohužel nemohu jinak. Je to o přístupu. Až na něm zde zapracují, bude to skvělé.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.