Zpět na hospody
Tankovna Palmovka

Tankovna Palmovka

3.9 845 recenzí

Zenklova 36
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 11:00 – 24:00

pondělí: 11:00 – 23:00
úterý: 11:00 – 24:00
středa: 11:00 – 24:00
čtvrtek: 11:00 – 24:00
pátek: 11:00 – 24:00
sobota: 11:00 – 24:00
neděle: 11:00 – 24:00

www.tankovnapalmovka.cz

+420776006045

Tankovna Palmovka

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell

Velkopopovický Kozel Černý

Pivní burza

Aktuálně běží 39 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Chci se také podělit o zkušenosti s touto restaurací Tankovna Palmovka. Při vstupu na váš pozdrav odpověď nulová i když se na vás číšník dívá. S kamarádkou jsme si chtely objednat láhev vína, bylo nám řečeno, že žádné víno není, že došlo?! Po chvíli ale vidíme číšníka, jak vchází s igelitkou s nápisem Billa, ze které následně vyndavá láhve vína. Pak přijde číšník, že se nějaké vino přece jen našlo, jednu láhev nám tedy staví na stůl. Při placení a na náš požadavek o vystavení účtu nám bylo sděleno, že došel papír v tiskárně, že se omlouvá?! Nevím, jestli tento číšník, postarší holohlavý pán, jen neměl svùj den, nebo takto neseriózně vystupuje vždy, ale jestli ho práce s lidmi obtěžuje, tak by se možná měl podívat po jiném místě... Jinak podnik byl čistý, jidlo standartní. Příště si ale raději zvolíme jiné místo.

Zašli jsme sem po svatebnim obřadu. Na to že pani byla na place sama, stacila bez problémů obslouzit plný lokal. Patří ji naše obrovské diky. Jidlo jsme sice neměli ale pres to vsechno i jemu dávám plný pocet hvězd

Nejmilejší obsluha! I když jí do hospody přišlo několik velkých skupinek hostů, paní vše bravurně sama zvládla a neztrácela úsměv, i když nestíhala! Přišli jsme jen na drink, takže jídlo nevím, ale zanechalo to na mě takový dojem, že teď píšu recenzi!

Nedávno jsem tento podnik navštívila s tetou a sestrou. Vse zde bylo super . Jediné co bych trošku vylepšila, tak k příborům dát dostatečně množství ubrousků a ne jen dva když jsme byly tři.

Jídelní lístek jsme dostali sice ihned, ale dalších 15 min trvalo než jsme si mohli objednat. Na jeden burger s hranolkama a steak s grilovanou zeleninou jsme čekali hodinu. Oboje maso bylo udělané kompletně durch a o hranolkách z pytlíku a bbq omáčce z láhve je škoda vůbec mluvit. Ceny jsou sice z roku 20222, ale podoba jídla a styl obsluhy vás vrátí tak 15 let zpět o to víc, když od stolu zahlédnete kuchaře, jak kouří v kuchyni a dává si odfrk. Díky, bohužel i doma bysme si jídlo udělali .nohonásobně lepši.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.