Zpět na hospody
U Kotvy

U Kotvy

3.9 884 recenzí

Spálená 87
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 11:00 – 23:00

pondělí: 11:00 – 23:00
úterý: 11:00 – 23:00
středa: 11:00 – 23:00
čtvrtek: 11:00 – 23:00
pátek: 11:00 – 23:00
sobota: 11:00 – 23:00
neděle: 11:00 – 23:00

www.restaurace-ukotvy.cz

+420733715283

U Kotvy

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

11 Mušketýr

Královský ležák 12

Královský Originál 10

Krušovice Nefiltr

Krušovice Pšeničné

Královské Černé

Krušovice Hořké Nealko

Reviews

Byla to legenda našich nočních tahů, takže po návštěvě jsem měl velmi rozpolcené pocity. Prostředí je opravdu příjemné, diametrálně odlišné od první dekády milénia. Paní výčepní byla velmi komunikativní a milá. Utopenec byl výborný, kolegové si smažák taky chválili.

Naše poslední návštěva nedopadla nejlépe... Chtěli jsme se najíst a napít s tím, že potřebujeme stihnout divadelní představení v určitou hodinu. Pokud to ale s jídlem nestíhají, nevadí, dáme si jen pití. Servírka nás ujišťovala, že to v kuchyni vědí a že jídlo bude včas. Samozřejmě na nás ale mezitím zapomněli, ani servírka si nás dobrou půlhodinu vůbec nevšimla, tedy ani kolem neprošla, abychom se jí připomněli, tak jsme jí šli nakonec hledat, abychom jí aspoň rychle zaplatili pití, že musíme běžet a jídlo už opravdu nestíháme. Ona, že jídlo už nám právě chtěla donést, tedy ať si ho vezmeme s sebou. To jsme odmítli. Brát jídlo v krabičce do divadla bylo více než nevhodné a divadlo nám začínalo za 15 minut a cesta trvala minut 10. Servírka byla hodně naštvaná, ale my jsme jí tam nechali peníze a odešli jsme. Taková je naše zkušenost a to jsme měli tuhle hospůdku celkem rádi. Teď už tam chodit nebudeme... Tohle arogantní chování, byť jednotlivce, se nám fakt nelíbilo😟 K toaletám - horší byly snad už jen za socialismu na hlaváku, zamknout se nedají, zápach, vlhko, osušit ruce nemáte kde a samotná toaleta se popsat nedá, to by nebylo vhodné, po její návštěvě nemáte chuť k jídlu🤮

Tento podnik navštevujem pravidelne. Všehno je supr, perfektní jídlo a obsluha taky tak. Jediný mínus jsou toalety! To je fakt hrůza. Prosím udělejte s tím nĕco! :)

Klasická restaurace v centru, velmi příjemný podnik, doporučuji

Dnes jsem tady s kámošem a objednali jsme jídlo které bylo skvělí a na stole jsme i jedna ku měli během 10 minut .Jinak klidně pohodové prostředí,toaleta nám nevadí že je na chodbě.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.