Zpět na hospody
U Prince Miroslava

U Prince Miroslava

4.1 462 recenzí

K Vodojemu 2382/4
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 16:00 – 23:30

pondělí: 16:00 – 23:30
úterý: 16:00 – 23:30
středa: 16:00 – 23:30
čtvrtek: 16:00 – 23:30
pátek: 16:00 – 23:30
sobota: 16:00 – 23:30
neděle: 17:00 – 21:30

u-prince.eatbu.com

+420732276821

U Prince Miroslava

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Primátor 11 ležák

Antonín

Primátor Premium

Tchyně

Primátor Weizen

Primátor 13 polotmavé

Primátor Dark

Primátor IPA

Primátor EPA

Primátor Stout

Primátor Nealko

Raptor

Desítka

Dvanáctka

Tmavé

California

Tropical Rocket

Sunshine

Apollo Galaxy

Zlatá raketa

Bílá perla

Únětická 10°

Únětická 10,7° – filtrovaná

Únětická 12°

Reviews

Je mi líto času, který jsme s přítelkyní ztratili návštěvou tohoto podniku. Dlouho jsem nezažil, že by bylo vše až takto špatně. Po příchodu jsem byl zděšen, že se uvnitř téměř netopí. Obsluha byla už od začátku od rány, ale to bych ještě bral. Řekla nám, že je toho večera akce, takže si počkáme půl hodiny. Akce čítala mimochodem cca 6 lidí. Po hodině čekání se ozval jiný host, že ještě stále nedostal svůj pokrm, a že čeká přes hodinu. Servírka začala rozhazovat rukama, že "to teda jako zruší". U této zkušenosti jsem měl velké nutkání odejít. Bohužel, měl jsem koupený kupón na slevomatu. Po hodině nám na stole přistály burgery, které neodpovídaly popisu na kupónu. Rozhodli jsme se však začít jíst, protože čekat další hodinu v té zimě by nás stálo zdraví. Burger byl vcelku ok, ale bulka byla zespoda spálená. Kupovaná tatarka k hranolkám za 35 korun byla taky docela šílená. Po jídle se servírka ještě opovážlivě zeptala zda bylo vše v pořádku, načež jsem namítl, že obsah burgeru neodpovídal popisu toho, co jsem si koupil. Výmluva, že za to může Slevomat byla velmi chabá. Při placení 190 korun jsem vytáhl dvě stovky a obsluha si spontánně vzala 10 korun spropitné, aniž bych cokoli řekl, což už byl naprostý vrchol. Toalety nebudu vůbec komentovat. Doufám, že se nad sebou vedení velmi důsledně zamyslí zda nebude lepší a v zájmu psychického i fyzického zdraví hostů svého "podnikání" zanechat.

Tak, čím začít. Nejdřív asi s tím, že absolutně nerozumím kde a od koho tahle hospoda sebrala tak pozitivní hodnocení. Zaprvé hned při příchodu zjistíte, že pan Miroslav šetří na topení (s přítelem jsme se šli ohřát ven) a smrdí tam zatuchlina. Dále jsme měli přes slevomat koupené 2 burgery na které jsme si počkali krásných 60 minut a nebyli jsme zdaleka jediní. Burgery neodpovídali Slevomatové nabídce což nám sice obsluha (až po naší stížnosti) vysvětlila, přeci jen jsme si za to zaplatili. Můj buger měl podle jejich ofiko jídleního lístku obsahovat vídeňskou cibulku, která ovšem byla na americký způsob osmažená ve friťáku v podobě cibulového kroužku. Bulky měli hezkou černou (připálenou) krustičku, zkrátka very well well done. Obsluha úplný děs, podobný jako zdejší toalety. Ráda bych obojí více popsala ale nemám slov. NI KDY VÍC

Pravidelně chodíme na dobré pivo a tatarák. Obsluha 10/10 a ceny také. Škoda, že aspoň o víkendu neotevírají dříve (na oběd), určitě bychom chodili. Pozor platba pouze v hotovosti

Super restaurace pivo úplně úžasné obsluha luxusní. Na výběr asi cca 10-15 druhů piv a hlavně luxusní piva které moc v Praze nenajdete. Jídlo opravdu moc dobré a hlavně domácí kuchyně. Na to že jsme z Moravy a ještě severní tak jsme ještě lepší restauraci nenašli. Určitě tu nejsme naposledy rádi se tu znovu objevíme. Děkujeme za super atmosféru.

Nejlepší hospoda v Praze. Perfektní výběr piv, skvělý burger, nebo výborné halušky. Tohle je hospoda, která nemá konkurenci.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.