Restaurace U Pošty
Moravská 893/10
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě
pondělí: 11:00 – 23:00
úterý: 11:00 – 23:00
středa: 11:00 – 23:00
čtvrtek: 11:00 – 23:00
pátek: 11:00 – 24:00
sobota: 11:00 – 24:00
neděle: 11:00 – 22:00
Aktuální nabídka dle appky BeerSport
Staropramen 11
Mustang 12 Hořký
Recenze
Restaurace v centru Prahy, která v dnešní digitální době nepřijímá karty, pokud neuděláte útratu přes 300 Kč?? To je tedy dost tragické. Jídlo, prostředí i obsluha průměrné. EDIT: Reakce restaurace, že jsem NEPOCHOPILA, že ONI měli s organizátorem akce nějakou domluvu, je zcela v souladu s arogancí vlastníka. Ten zjevně nepochopil, že já jsem zákazník, který si tam objednal jídlo a moje dohoda to nebyla, ani jsem s tím nebyla předem seznámena.
Navštívili jsme restaurace během Hospodského kvízu, tedy byla úplně plná. To se projevilo zejména u kvality (respektive nekvality) obsluhy. Během večera nám několikrát přinesli objednávku, kterou jsme si neobjednali - tu tedy následně odnesli k jinému stolu. Avšak při placení jsme zjistili, že objednávka zůstala zapsaná právě k našemu stolu. Bohužel v moment placení nám to nedošlo a tak jsme zaplatili i věci navíc. Zpětné dohadování by asi ani nemělo cenu, protože by to bylo slovo proti slovu. Každopádně varujeme, ať si hlídáte co si objednáváte a co je vám následně naúčtováno. Chápeme, že během hospodského kvízu mohl panovat chaos, ale to personál neomlouvá.
Dva roky zpátky jsem zde nedojedl své první jídlo v restauraci… Dnes jsem si velice pochutnal a nejraději bych si přidal 👌 Obrovská změna k lepšímu!
Výborná česká krmě v klasické české nalejvárně. Obsluha je ze začátku poměrně vlažná, ale když zjistí, že na zahrádce jen neokouníte a chcete tam tratit nějakou kačku, už jsou vřelejší. Zahrádka je takové to naše klasické čecháčkovské - pár vytaženejch židlí před barák. Ale ta krásná vinohradská ulice to zase zachraňuje. Ne, že ne!
Nemel jsem zadne ocekavani a ve vysledku jsem byl vlastne velmi prijemne prekvapen. Vyborna plzen, rychla obsluha a nejvetsim prekvapenim pro me byl hovezi steak z plemene Angus - váhal jsem, zdali si ho vubec davat, avsak byl opravdu vyborny, perfektni medium rare presne podle objednavky.
Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.