Zpět na hospody
Restaurace U Pošty

Restaurace U Pošty

4.2 475 recenzí

Moravská 893/10
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 11:00 – 23:00

pondělí: 11:00 – 23:00
úterý: 11:00 – 23:00
středa: 11:00 – 23:00
čtvrtek: 11:00 – 23:00
pátek: 11:00 – 24:00
sobota: 11:00 – 24:00
neděle: 11:00 – 22:00

www.uposty.cz

+420736486602

Restaurace U Pošty

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Staropramen 11

COOL grep

Mustang 12 Hořký

Reviews

Restaurace v centru Prahy, která v dnešní digitální době nepřijímá karty, pokud neuděláte útratu přes 300 Kč?? To je tedy dost tragické. Jídlo, prostředí i obsluha průměrné. EDIT: Reakce restaurace, že jsem NEPOCHOPILA, že ONI měli s organizátorem akce nějakou domluvu, je zcela v souladu s arogancí vlastníka. Ten zjevně nepochopil, že já jsem zákazník, který si tam objednal jídlo a moje dohoda to nebyla, ani jsem s tím nebyla předem seznámena.

Navštívili jsme restaurace během Hospodského kvízu, tedy byla úplně plná. To se projevilo zejména u kvality (respektive nekvality) obsluhy. Během večera nám několikrát přinesli objednávku, kterou jsme si neobjednali - tu tedy následně odnesli k jinému stolu. Avšak při placení jsme zjistili, že objednávka zůstala zapsaná právě k našemu stolu. Bohužel v moment placení nám to nedošlo a tak jsme zaplatili i věci navíc. Zpětné dohadování by asi ani nemělo cenu, protože by to bylo slovo proti slovu. Každopádně varujeme, ať si hlídáte co si objednáváte a co je vám následně naúčtováno. Chápeme, že během hospodského kvízu mohl panovat chaos, ale to personál neomlouvá.

Dva roky zpátky jsem zde nedojedl své první jídlo v restauraci… Dnes jsem si velice pochutnal a nejraději bych si přidal 👌 Obrovská změna k lepšímu!

Výborná česká krmě v klasické české nalejvárně. Obsluha je ze začátku poměrně vlažná, ale když zjistí, že na zahrádce jen neokouníte a chcete tam tratit nějakou kačku, už jsou vřelejší. Zahrádka je takové to naše klasické čecháčkovské - pár vytaženejch židlí před barák. Ale ta krásná vinohradská ulice to zase zachraňuje. Ne, že ne!

Nemel jsem zadne ocekavani a ve vysledku jsem byl vlastne velmi prijemne prekvapen. Vyborna plzen, rychla obsluha a nejvetsim prekvapenim pro me byl hovezi steak z plemene Angus - váhal jsem, zdali si ho vubec davat, avsak byl opravdu vyborny, perfektni medium rare presne podle objednavky.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.