Zpět na hospody
Grosseto Vinohrady

Grosseto Vinohrady

4.3 3,357 recenzí

Francouzská 79/2
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 11:30 – 23:00

pondělí: 11:30 – 23:00
úterý: 11:30 – 23:00
středa: 11:30 – 23:00
čtvrtek: 11:30 – 23:00
pátek: 11:30 – 23:00
sobota: 11:30 – 23:00
neděle: 11:30 – 23:00

www.grosseto.cz

+420224252778

Grosseto Vinohrady

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell

Staropramen 12

Staropramen Nealko

COOL grep

Reviews

Servis byl naprosto skvělý! hned vás doprovodí ke stolu, všechno ochotně vysvětlí, donesou a během celé návštěvy se zajímají o to, jestli je všechno v pořádku. Je vidět, že mají z hostů opravdu radost 🤍 Z jídel jsme vyzkoušeli rajčatovou polévku, carpaccio a salát s tuňákem. Všechno bylo výborné, jen salát jsme čekali trochu větší :) Jediné, co nás překvapilo, bylo, že v menu nejsou uvedené gramáže. Určitě se sem ale ještě vrátíme, chceme vyzkoušet jejich pizzu a mořské plody. A velké plus má i nádherná prosklená terasa, tam cítíte opravdu příjemně a komfortně.

Dnes jsme s prateli navstivili tuto restauraci. Pro me osobne to neni prvni navsteva v Grossetu, jejich restaurace mam opravdu moc rada a moc rada se vracim. Dnesni navsteva me ale bohuzel velmi zklamala. Rezervaci jsme vytvorili schvalne dostatecne dopredu, protoze jsme vedeli, ze v tomto obdobi bude rusno a bude hodne vanocnich vecirku a malo kde se najde na posledni chvili misto. Rezervaci jsme tvorili mesic dopredu pro 7 lidi a bylo to zcela bez problemu, ale dnes kdyz jsme prisli, misto pro nas nemeli, protoze prisla “rezervace, co mela byt, ale zaroven nakonec nemela byt a nakonec prisla…”. Obsluha byla mila, ale toto jsem opravdu nepochopila. Stoly nam po 10 minutach pobihani sesunuli k sobe a soupli nas do ulicky, kde jsme se mackali 4 u stolu pro 3, takze jsme se mlatili lokty a ten zazitek nebyl takovy, jak bychom si ho zcela predstavovali :(. Byl nam u prichodu sliben drink na ucet podniku, ktery jsme ovsem nikdo na konci nedostal a platili jsme zcela za vse. Tento zazitek me opravdu mrzi, Grosetto bylo dodnes moji srdcovkou. :(

Dámy a pánové. Špagety carbonara za téměř 300 korun? Co dostanete? Špagety bez chuti zalitý smetanou, ve který je cosi jako šunka na tenký plátky. Tuhle kejdu si dělám doma týden před výplatou, v “italský” restauraci je to skandál. V menu to zjistíte, to berem na sebe, protože jsme byli včerejší a šli na carbonara bez dívání. Měli jsme i pizzu, z tý jsem se 0:21 tak podělal, že sousedi vstávali z postelí a vítali ruský tanky. Skandál, hrůza, děs, nikdy víc. Styďte se. 710 Kč.

Chodim sem příležitostně už asi 25 let a zatím jsem byl pokaždé spokojený, tak snad to tak i zůstane.

Stylová italská restaurace, která působí luxusním dojmem, ceny má adekvátní. Skvělá obsluha, která nabízí pestrou stálou nabídku i aktuální speciality. Jídlo bylo vynikajicí. Prostředí příjemné, klidné s krásným výhledem na Sv. Ludmilu na náměstí Míru. Jednoznačně doporučuji.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.