Zpět na hospody
Pizzeria Einstein

Pizzeria Einstein

3.8 1,147 recenzí

Šmeralova 137/3
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

Dnes otevřeno: 11:00 – 23:00

pondělí: 11:00 – 23:00
úterý: 11:00 – 23:00
středa: 11:00 – 23:00
čtvrtek: 11:00 – 23:00
pátek: 11:00 – 23:00
sobota: 11:00 – 23:00
neděle: 11:00 – 23:00

www.pizza-einstein.cz

+420233372481

Pizzeria Einstein

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell

11 Mušketýr

Královský ležák 12

Královský Originál 10

Krušovice Nefiltr

Krušovice Pšeničné

Královské Černé

Krušovice Hořké Nealko

Pivní burza

Aktuálně běží 25 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Dobrý den chodil jsem do této restaurace několik měsíců a rád, bohužel odedneška to nepůjde, mladý číšník s tetováním na krku se rozhodl mě neobsloužil. Cítil se být dotčen mou poznámkou, že myslet nestačí když mi řekl že mě neobsloužil, protože si myslel že patřím k jiné skupině lidí (nepochopil jsem smysluplnost odpovědi, protože ta skupina lidí také nebyla obsloužena. Možná měla menu na rozdíl ode mne, ale taky vypadala, že už tam sedí delší dobu). Když jsem si tedy chtěl objednat sám u baru číšník koukal do mobilu a asi si nevšiml nových příchozích venku co přišli se mnou. Navíc se na mě koukal když jsem vcházel do restaurace. Po tomto rozhovoru jsem si tedy chtěl objednat a číšník mi řekl že si to dám jinde já se zeptal proč a on že mě neobslouží, že do něj nemusím rejpat, nemyslel jsem to zle, ale vzal si to nějak osobně. Měl pravdu nemusel jsem ale myslím, že si to zasloužil vzhledem k situaci hostů v restauraci. Čekal jsem dvě minuty bez menu a po tu dobu číšník byl za barem s hlavou dolů. To je vše. Bohužel jsem na stránkách společnosti nenašel kontakt, kde bych si mohl stěžovat, chování číšníka nebylo profesionální a nevím zda je domluven se zaměstnavatel, že když me něj nejsou hosti milý a hodní i když nedělá svou práci, že je může vyhodit? Většinou jsem zde potkával milou mladou černovlasou číšnici s tou jsem byl vždy velmi spokojen.

Zklamání, chtěli jsme si dat s přítelem pizzu ale nám číšník (byl dost neochotny) sdělil že by jsme museli čekat hodinu a pul, tak jsme si dali burger a byl úplně vysušený bez chutě, hranolky též byly vysušený a málo omáčky, toalety jsou špinavé a dlouho zde nikdo neuklízel, nemůžu doporučit.

V restauraci je to příjemné. Většinou si objednávám jídlo domů. Výborné za skvělé ceny, takže poměr cena/výkon 10/10. Jako alergik jsem poprosila o minimnožství sýru na pizze, jen tak na chuť a aby se mi neudělalo zle (bez sýru pizzu moc nemusím) a vyhověli požadavku přesně podle mých představ. Občas je to uvnitř v restauraci moc rušné (i se všemi objednávkami, tak se uvnitř bohužel déle čeká). Ale jinak opravdu super!

Tato pizzerie byla bohužel velkým zklamáním. Když jsme si přisedli ke stolu, zjistili jsme, že čepované pivo již není k dispozici. Namísto toho nám nabídli pouze 0,3l láhev Heinekenu. Toto bylo pro nás zklamání, protože jsme se těšili na ochutnání čerstvého piva. Co se týče stolu, když jsme dorazili, našli jsme na něm nevyprázdněný popelník. Poté, co jsme přišli, byl sice popelník vyprázdněn, ale zase nám ho dali zpět na stůl ve špinavém stavu. Nikdo se nás nezeptal, zda popelník vubec potřebujeme. Tento nedbalý přístup nám způsobil nepříjemné pocity a pocit, že nás obsluha nebere v potaz. Byli jsme zklamáni tím, že nebyla věnována pozornost základním věcem, jako je čistota stolu a zájem o naše potřeby. Objednali jsme si pizzu a cheeseburger. Pizza byla takřka poživatelná, ale cheeseburger byl velkým zklamáním. Cheeseburger byl servírován společně s americkými bramborami na talíři bez invence a představy. V burgeru se nacházelo obrovské salátové listí, které přehlušovalo chuť ostatních složek. Maso a omáčka v burgeru byly bez chuti a nebylo možné je identifikovat. Americké brambory byly rozměklé, bez chuti, a stejně tak i tatárská omáčka. Celkově vzato, jídlo bylo nedochucené a bez vkusu. Burger s americkými bramborami a tatárskou omáčkou nám nabídl pouze mdlou a bezvýraznou chuťovou zkušenost. To je další faktor, který přispěl k našemu zklamání během návštěvy této pizzerie. Celkově lze tedy říci, že naše zkušenost s touto pizzerií byla velmi negativní. Nedostatek nabídky čepovaného piva a nedbalost vůči stolu a našim potřebám nám znemožnily si užít příjemný večer.

Fajnová a milá obsluha. Pivko měli dobré, krásný a útulný interiér. Hodně se mi líbila výzdoba zdí s motivy fyziky a Einsteina. Co už tak super nebylo, tak byly ty lasagne, které byly ještě tvrdé a nedodělané. Fusilli byly dobré a pochutnal jsem si na nich. Celkově ale tuto provozovnu mohu doporučit a rádi navštívíme a vyzkoušíme další provozovny od Einsteina. //edit: Tak obsluha po druhé návštěvě zas tak milá nebyla, ale nějak jsme to přežili. Nebyla ani točená malinovka ani Kofola. A dávat si 0,2 coly za 45 Kč... docela masakr. Uvidíme po třetí návštěvě, třeba se jim ta hvězdička vrátí.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.