Zpět na hospody
Samoobslužná restaurace Vozovna Stromovka

Samoobslužná restaurace Vozovna Stromovka

3.8 2,518 recenzí

Hlavní město Praha
Hlavní město Praha
Zobrazit na mapě

www.vozovna-stromovka.cz

+420725123705

Samoobslužná restaurace Vozovna Stromovka

Fotky z čepu

Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Únětická 10°

Únětická 10,7° – filtrovaná

Únětická 12°

Pivní burza

Aktuálně běží 3 aukcí s poukazy na pivo do této hospody.

Zobrazit aukce

Reviews

Venku je 20°C v perfektní říjnový den, na sousedním dětském hřišti je nejméně 50 rodičů, kteří mají hlad jako vlci, ale Vozovna nepovoluje jídlo s sebou, na jídelním lístku má i tak jen 2-3 nudné nabídky a některá jídla si musíte objednat na konci fronty u pokladny, jiná byste si měli objednat už předtím, a pokud to neuděláte, protože vás na to nikdo neupozornil, připravte se na druhé čekání ve frontě od začátku. Když pak chcete jen pivo s sebou, musíte si vystát frontu za barakem. Přijímají pouze hotovost. Takový typický příklad bezradných českých podnikatelů. Tahle restaurace mohla být zlatým dolem, ale teď je to nic moc...

Tak my taky přispějeme troškou do mlýna.Zavítali jsme prvně.Moc jsme nechápali hejty na zdejší obsluhu když tu vlastně žádná není😀Objednáte ,zaplatíte ,odnesete.Jednoduché,rychlé.I bez obsluhy nám u kasy s úsměvem vysvětlili jak funguje objednávka jídla.Doporučili super burger i livance .Čaj a zazvorovka super osvěžení.Kafe super ☕️Proste posezení na pohodu.Asi nemůžeme nic vytknout .Jen na nás moc děti a hluk z hřiště ..Ale zase rádi přijdeme.

Na náš vkus moc dětí a hluk z hřiště . Ale káva výborná s obrázkem ,doporučili nám lívance ty byly taky Super.Obsluha i na šrumec v pohodě :-) Při další cestě zase rádi zavítáme 🌲☕️

Dnes jsme se sem stavili při pohodovem putování Stromovkou s dětmi. Za největší plus tohoto podniku považuji jeho okolí, v němž si mohou děti hrát a vy si užíváte chvilku klidu. Tím ale bohužel většina plusů končí. Vzhled restaurace je opět hezčí z venčí, než uvnitř, kde připomíná školní jídelnu. Na podobné úrovni (Školní jídelna) je bohužel i kuchyně. To vše obaleno cenami, které jsou vysoké i na Prahu. Pro příklad dezert témeř totožný jako jsou dezerty v IKEA za 99 kus. Když přemýšlím co bych zde mohl ještě pochválit, tak káva je tu celkem dobrá, doporučit to tu ale rozhodně nemůžu, okolo Stromovky je rada podniku daleko kvalitnějších a výrazně levnějších. Jen nemají to hřiště.

Když vezmeme v potaz, že je to “filiálka” gare, tak je to prostě otřesný. Pomineme to, že je to taková “kantýna”, dobře tedy, zkouší to..Ale to jídlo bylo otřesný. Vysušený krůtí steak s kořenovou zeleninou, která byla tvrdá, nedodělaná a k tomu pečené brambory jako uhel. Domácí lívance byli opět vysušené z nějakého polotovaru, borůvkový přeliv šíleně kyselý a po borůvce ani stopa a to ani chuťově. Pivo Únětice dejme tomu ušlo. Obsluha byla sice milá, ale pachuť po jídle to nevyváží stejně tak, jako skvělá poloha…Jsem velice zklamaný. Něco takového vůbec neměli znovu otevírat.

Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.

At least 18 years old?

You must be over 18 years old to access this site.